Prisijungimas

„Dzūkijos taurė - 2016“

Informacija

Dzukija

Lengvaatlečiai sėkmingai pradėjo vasaros sezono varžybas. Gegužės 12 dieną Alytuje vyko jaunių, jaunimo „Dzūkijos taurė - 2016“ varžybos. Jose dalyvavo šeši Telšių lengvaatlečiai. Parsivežėme tris antros ir vieną trečios vietos taures. Jaunimo amžiaus grupėje sprinteris Edvinas Baltmiškis - 100 m ir jaunių amžiaus grupėje Kotryna Sipavičiutė – 100 b/b bei Gintaras Šaulys - 110 b/b iškovojo antrąsias vietas. Jaunimo tarpe Kamilė Gargasaitė – 400 m bėgimo rungtyje iškovojo trečiąją vietą. Gerų rezultatų pasiekė jaunučių amžiaus sportininkės Neda Tumasonytė ir Liveta Gaižiūnaitė.
   Gegužės 19 - 20 dienomis Kaune vyko Lietuvos LAF taurės varžybos. K. Gargasaitė ir E.Baltmiškis išbandė savo jėgas suaugusiųjų tarpe. Kamilė 400 b/b rungtyje iškovojo penktąją vietą ir 400 m rungtyje buvo trylikta. Edvinas 100 m rungtyje buvo aštuonioliktas. Telšių sportininkams buvo puiki galimybė dalyvauti varžybose su Lietuvos geriausiais lengvaatlečiais.