Pirmenybės

Prisijungimas

Lietuvos jaunimo pirmenybės Kaune

Informacija

Lina Telšių jaunimo grupės lengvaatlečiai sėkmingai baigė žiemos sezono varžybas. Vasario 19 – 20 dienomis Kaune vyko Lietuvos čempionatas, jaunimo pirmenybės. Jose dalyvavo du mūsų sportininkai: Kamilė Gargasaitė 800 m. bėgimo rungtyje jaunimo amžiaus grupėje iškovojo trečiąją vietą (2.22,0 sek.), tarp suaugusių – 10-ąją vietą. Sprinteris Edvinas Baltmiškis 60 m. rungtyje taip pat buvo trečias (7,15 sek.), o tarp suaugusiųjų iškovota 9- ta vieta. Skaičiuojant Lietuvos čempionato komandinius rezultatus, Telšių lengvaatlečiai (surinkę 2576 tšk.) užėmė trečiąją vietą.
    Vasario 18 dieną Klaipėdoje vyko vaikų „Žemaitijos taurė – 2016“ II etapas. 60 metrų barjerinio bėgimo rungtyje Greta Pociūtė, aplenkusi visas varžoves ir pagerinusi savo asmeninį rezultatą, iškovojo pirmąją vietą (10,68 sek.). Lukas Sutkus 600 m. bėgimo rungtyje užėmė šeštąją vietą.