Pirmenybės

Lengvaatlečių startai Klaipėdoje ir Panevėžyje

Informacija

Panevežys 2016 01 22-23

Sausio 16 dieną Klaipėdoje vyko, jau tradicija tapusios, „Žemaitijos taurės“ varžybos. Jos vykdomos trimis etapais. Pirmame etape geriausiai pasirodė 60 metrų su barjerais bėgimo rungties sportininkai. Jaunučių grupėje Neda Tumasonytė iškovojo pirmąją vietą , Liveta Gaižiūnaitė – antrąją. Jaunių grupėje Gintaras Šaulys užėmė pirmąją, o Aistė Bartkutė - trečiąją vietas.
 Sausio 22-23 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunimo, jaunių pirmenybės. Puikiai pasirodė 60 metrų barjerinio bėgimo sportininkai. Jaunių grupėje Kotryna Sipavičiutė ir Gintaras Šaulys tapo čempionais. Aistė Bartkutė užėmė ketvirtąją vietą. Gintaras Šaulys 300 metrų bėgimo rungtyje buvo antras.
 Jaunimo grupėje 60 metrų bėgimo rungtyje neaplenkiamas buvo sprinteris Edvinas Baltmiškis. Sportininkas ne tik iškovojo pirmąją vietą, bet ir ženkliai pagerino savo asmeninį rezultatą (7.14 sek.). Kamilė Gargasaitė 600 metrų bėgimo rungtyje užėmė antrąją vietą, o 300 metrų bėgimo rungtyje buvo trečia. 60 metrų su barjerais rungtyje Kotryna Sipavičiutė iškovojo pirmąją vietą , Domantas Zalepūga – trečiąją.
 Pastaruosius tris metus iš eilės mūsų sportininkai vaikinai tampa čempionais 4x200 metrų estafetiniame bėgime.