Pirmenybės

Prisijungimas

Lengvaatlečiai pradėjo vasaros sezono varžybas

Informacija

Alytus 2015 05 13 visiLengvaatlečiai pradėjo vasaros sezono varžybas puikiais rezultatais. Gegužės 13-14 dienomis Alytuje, vyko tarptautinės varžybos „Dzūkijos taurė – 2015“. Jose dalyvavo sportininkai iš Lenkijos, Rusijos ir Lietuvos. Varžybose puikiai pasirodė Telšių lengvaatlečiai. 800 m. rungtyje, jaunių grupėje, aplenkusi visas varžoves Kamilė Gargasaitė iškovojo pirmąją vietą. Sprinteris Edvinas Beresna, pagerinęs savo asmeninius rezultatus, jaunimo grupėje iškovojo dvi prizines vietas. Jis 100 m. distanciją nubėgo per 11.19 sek. ir nusileidęs Rusijos atstovui , užėmė antrąją vietą. 200 m. rungtyje buvo trečias. Edvino laikas 22.85 sek. Tose pačiose rungtyse ir taip pat pagerinęs savo asmeninius rezultatus, Edvinas Baltmiškis, jaunių grupėje, 100 m. rungtyje buvo ketvirtas ( 11.49 sek. ) , o 200 m. rungtyje – penktas ( 23.86 sek.). Kotryna Sipavičiūtė 100 m. su barjerais bėgimo rungtyje, jaunių grupėje, užėmė ketvirtąją vietą. Ne visi sportininkai džiaugėsi savo rezultatais, bet lengvaatlečių varžybų sezonas juk tik prasideda...