Pirmenybės

„Žemaitijos taurė 2015“ finalinės varžybos

Informacija

Žemaitijos t 20105 03 25

Kovo 25 dieną Klaipėdoje vyko lengvosios atletikos „Žemaitijos taurė – 2015“ trečiasis - finalinis etapas, kuriame dėl taurių kovojo keturi Telšių sportininkai.
  Jaunučių tarpe 60 metrų su barjerais bėgime Neda Tumasonytė užėmė antrą vietą ir susumavus visų etapų rezultatus, iškovojo antros vietos taurę. Jaunių tarpe toje pačioje rungtyje Kotryna Sipavičiūtė buvo antra, o susumavus visų etapų rezultatus, iškovojo trečios vietos taurę. Gintaras Šaulys šioje rungtyje iškovojo pirmos vietos taurę. Sprinteris Edvinas Baltmiškis 60 metrų bėgimo rungtyje užėmė antrą vietą ir iškovojo antros vietos taurę.