Pirmenybės

Sėkmingi startai

Informacija

Neda Aistė

Š. m. sausio 10 d. vyko pirmasis jaunių ir jaunučių tradicinių  „Žemaitijos taurė – 2015“ varžybų etapas Klaipėdoje. Telšiams  atstovavę lengvaatlečiai iškovotos dvi antras ir trečias vietas.
   Jaunutė Neda Tumasonytė 60 metrų su barjerais bėgime  užėmė antrąją vietą. Jauniai: Kotryna Sipavičiutė 60 metrų su  barjerais – trečiąją vietą, Edvinas Baltmiškis 60 metrų bėgime -  antrąją vietą.

Š. m. sausio 16 dieną Panevėžyje vyko Lietuvos rajonų  jaunučių pirmenybės. Pagerinusi savo asmeninį rezultatą ir  aplenkusi visas varžoves Neda Tumasonytė 60 metrų su  barjerais bėgimo rungtyje iškovojo pirmąją vietą (9,82 sek.) .  Aistė Bartkutė toje pačioje rungtyje užėmė trečiąją vietą (10,42  s.). Sportininkus treniruoja Telšių sporto ir rekreacijos centro  lengvosios atletikos trenerė L.Kaveckienė.
Nuotraukoje iš kairės į dešinę: Neda Tumasonytė ir Aistė Bartkutė