Prisijungimas

Sėkmingi lengvaatlečių startai

Informacija

Lengvoji finalai
   Birželio mėnuo lengvaatlečiams buvo turtingas varžybomis. Startavo visų amžiaus grupių sportininkai ir pasiekė gerų rezultatų. Birželio 03 dieną Utenoje vyko Lietuvos vaikų pirmenybės. Jose Neda Tumasonytė 60m barjerinio bėgimo rungtyje iškovojo antrąją vietą. Šiose varžybose gerų rezultatų pasiekė Ugnė Pagojutė, Gytis Abromavičius, Mantas Ignotas .
    Birželio 11-12 dienomis Marijampolėje vyko Lietuvos jaunučių žaidynių zoninės varžybos ir Lietuvos rajonų jaunučių pirmenybės. Šiose varžybose medaliais džiaugėsi keturi sportininkai. Geriausiai sekėsi barjerinio bėgimo atstovams. Gintaras Šaulys 110 m (16,38 sek.) ir 300 m (45,31 sek.) barjerinio bėgimo rungtyse iškovojo pirmąsias vietas. Kotryna Sipavičiutė 100 m barjerinio bėgimo rungtyje iškovojo antrąją vietą (16,32 sek.), o 300 m barjerinio bėgimo distanciją Neda Tumasonytė įveikė antra ( 50,29 sek.) , Asta Deimontavičiutė – trečia ( 50,65 sek. ). Pagirtinai varžybose rungtyniavo Aistė Bartkutė – 100 barjerinio bėgimo rungtyje buvo penkta , o Vilius Skirka 300 m barjerinio bėgimo rungtyje – šeštas . Iškovotos vietos suteikė galimybę rungtyniauti finalinėse žaidynių varžybose.

Birželio 17-18 dienomis startavo vyriausi. Šiauliuose vyko atviras suaugusių čempionatas ir jaunimo iki 20 metų pirmenybės. Nors oras ir nelepino , galime pasidžiaugti gerais sportininkų rezultatais. Kamilė Gargasaitė išbandė savo jėgas 1500 m bėgimo rungtyje. Pasiektas rezultatas sportininkės nedžiugino (5. 10,82 seki.), tačiau užimta pirmoji vieta abiejose amžiaus grupėse. 800 m. ( 1.20,53 sek.) distanciją įveikė trečia , o tarp jaunių buvo antra. Kamilei teko galimybė rungtyniauti ir semtis patirties iš olimpietės Eglės Balčiūnaitės. 100 m. distanciją Edvinas Beresna įveikė per 11,32 sek. ir jaunimo grupėje iškovota pirmoji vieta , tarp suaugusių Edvinas buvo antras. Tą pačią rungtį Edvinas Baltmiškis nubėgo per 11,79 sek. ir užėmė šeštąją vietą. Agnė Zaveckaitė ir Domantas Zalepūga 400 m bėgimo rungtį įveikė treti ( jaunimo tarpe) , atitinkamai rezultatai – 1.02,98 sek. ir 56,07 sek.
    Birželio 26-27 dienomis Alytuje vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių finalinės varžybos. Čia iškovotos dvi prizinės vietos . Kotryna Sipavičiutė 100 m su barjerais nubėgo per 16,10 sek. , o Gintaras Šaulys 300 m su barjerais distanciją įveikė per 44,07 sek. Abu sportininkai apdovanoti trečios vietos medaliais. Savo asmeninius rezultatus pagerino Aistė Bartkutė , Neda Tumasonytė , Asta Deimontavičiutė, Vilius Skirka.
      Sportininkų trenerės Lina Kaveckienė  ir  Dalia Pranckuvienė.