Prisijungimas

Telšių SRC-KU„Germanto lobis“ krepšininkų varžybos

Informacija

2002 krepšininkai

Kovo 25-26 dienomis Tartu (Estija) vyko BBBL (Baltijos berniukų krepšinio lyga) čempionato turo varžybos. Jose puikiai pasirodė Telšių SRC-KU „Germanto lobis“ 2002 m. gim. krepšininkai. Per dvi dienas buvo sužaistos ketverios rungtynės su Estijos komandomis.
   Pirmą dieną, po ilgos kelionės, Telšių SRC-KU „Germanto lobis“ komanda susitiko su „BCHito – 2002“ komanda, kurią įveikė rezultatu 66-44. Antras rungtynes Telšių krepšininkai 56-36 nugalėjo „Keila KK“ komandą. Antrą dieną laukė stipri Tartu „Rock“ komanda. Pirmą kėlinį pralaimėję 2-13, antrą kėlinį Telšių krepšininkai pradėjo ryžtingai nusiteikę ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Po keturių kėlinių švieslentėje rezultatas buvo 51- 41 Telšių komandos naudai. Paskutinės rungtynės sužaistos su „Titt Soku KK/SK Nord“ 2002 metų komanda. Telšiškiai vėl šventė pergalę, rezultatas 56-43. Treneris A. Kaveckis džiaugėsi visos komandos žaidimu - tai buvo geriausias turas per dvejus metus dalyvaujant BBBL čempionate. Finalinis turas vyks gegužės pabaigoje Kaune. Dalyvaus visos 16-ka BBBL žaidžiančios komandos.
   Balandžio 1-3 dienomis Kaune vyko B diviziono antro etapo atkrintamosios U-14 moksleivių krepšinio lygos čempionato (MKL) varžybos. Telšių SRC-KU „Germanto lobis“ krepšinio komandą vėl lydėjo sėkmė. Laimėtos visos žaistos rungtynės. Telšiškiai nugalėjo Marijampolės „ŽSM – Fildingo“ komandą 71-54, Akmenės SC komandą 72-60 ir Kauno KM „Perkūnas“ komandą 63-41. Sekančiame etape Telšių krepšininkų varžovė – Pasvalio komanda.