Pirmenybės

Jaunučiai (U16) – II etape

Informacija

Baigėsi 2015/16 mokslo metų Lietuvos jaunučių (U16) krepšinio čempionato II diviziono I etapo varžybos. Žemaitijos zonoje, kurioje dalyvavo septynios komandos, sėkmingai žaidė Telšių SRC – „Robmona“ (treneris Rimvydas Šiaudkulis) komanda. Telšiškiai, sužaidę dvylika rungtynių, iš kurių vienuolika laimėjo, pogrupyje užėmė antrąją vietą. Telšių jaunučių komanda po du kartus nugalėjo Plungės (100:35; 59:45), Gargždų (65:50; 86:62), Raseinių (99:53; 97:64), Šilutės (103:40; 75:59), Mažeikių (72:53; 90:74) komandas. Po vieną pergalę pasidalino su Klaipėdos krepšinio mokyklos (68:80; 83:78) komanda. Klaipėdiečiai, nugalėję visus varžovus po du kartus ir pirmose rungtynėse įveikę telšiškius didesniu skirtumu, tapo pogrupio nugalėtojais. Trečioji vieta atiteko Gargždų, ketvirtoji - Mažeikių komandai.
   Pirmame etape dalyvavo 33 komandos. Telšių krepšininkai tęs kovas tarp 16 stipriausių II diviziono komandų.