Prisijungimas

Paaiškėjo Telšių rajono vyrų krepšinio pirmenybių finalininkai

Informacija

IMG 6127

Kovo 22 d. buvo sužaistos pusfinalio varžybos, po kurių paaiškėjo kas kovo 28 d. kovos dėl 3 – 4 vietų, o kas dėl 1 – 2 vietų.

Pirmajame pusfinalyje susitiko „Bumso“ ir Upynos komandos. Šiame susitikime atkakli dvikova vyko iki pat paskutinės minutės. Tik ketvirtąjį kėlinį geriau sužaidusi „Bumso“ komanda iškovojo pergalę rezultatu 83:77 ir pateko į finalą, o Upynos komandai teks kovoti dėl 3 – 4 vietų.

Antrose pusfinalio rungtynėse susitiko SK „Senojo Džiugo“ ir „Grifo“ komandos. Šiame susitikime intrigos žiūrovai neišvydo. „Grifo“ komanda parodė brandų žaidimą ir nepaliko jokių šansų savo varžovams, nugalėdami juos 33 taškų skirtumu 76:109.

Finalinės kovos vyks kovo 28 d. pagal pateiktą programą:

8:30 val. Tritaškių metimų konkurso dalyvių registracija. (Komandai gali atstovauti du žaidėjai).

18:30 val. 2015 m. Telšių rajono vyrų pirmenybių uždarymas

Tad kviečiame visus Telšių rajono krepšinio mylėtojus atvykti kovo 28 d. į Telšių sporto ir rekreacijos centro sporto salę ir išvysti kas taps 2015 metų nugalėtojais.