Pirmenybės

Lukas Tumkus - Lietuvos jaunių čempionas

Informacija

Bronius
  Kovo 20-21 dienomis Marijampolėje vyko Lietuvos jaunių (iki 15 m.) sunkiosios atletikos čempionatas. Į finalines varžybas pateko net 11 Telšių SRC trenerių Modesto Šimkaus, Alfredo Damanskio ir Bronislovo Šiaudkulio auklėtinių. Telšių komanda tarp šešiolikos rajonų ir miestų komandų užėmė labai aukštą trečiąją vietą. Į priekį praleistos tik Klaipėdos ir Marijampolės komandos. Asmeninėje įskaitoje taip pat buvo pasiekti puikūs rezultatai. Iškovoti trys medaliai. Lietuvos jaunių čempionu svorio kategorijoje iki 70 kg tapo trenerio B. Šiaudkulio auklėtinis Lukas Tumkus.

Trečiąsias vietas svorio kategorijose iki 66 kg ir virš 76 kg iškovojo taip pat trenerio B. Šiaudkulio paruošti sportininkai Romutis Raudys ir Matas Lydis. Labai nedaug iki medalių trūko trenerio A. Damanskio auklėtiniui Justui Kersnauskui ir trenerio Modesto Šimkaus treniruojamam sportininkui Rokui Glutkinui. Jie savo svorio kategorijose užėmė ketvirtąsias vietas. Penktąsias vietas užėmė Dovydas Mažonas ir Brigita Žeimytė (treneris M. Šimkus), Matas Martinaitis (treneris A. Damanskis) ir Justinas Perskaudas (treneris B. Šiaudkulis). Į stiprausiųjų šešetuką savo svorio kategorijoje taip pat pateko trenerio Alfredo Damanskio auklėtinis Aldas Mačius.