Pirmenybės

Lenkijoje - treti

Informacija

20140615 154358
   Keturias dienas Lenkijos Minsk Mazoviecki mieste vyko tarptautinis berniukų, gim. 2000 m., krepšinio turnyras „PROBASKET CUP – 2014“, kuriame dalyvavo septynios komandos iš Lenkijos ir Telšių SRC-„ROBMONA“ komanda (treneris Rimvydas Šiaudkulis).
   Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Savo pogrupyje telšiškiai, įveikę Bialystoko (64:33), Minsk Mazoviecki (65:57), „OSIR ŽYRARDOV“ iš Varšuvos (59:33) komandas, užėmė pirmąją vietą.
    Pusfinalyje Telšių SRC-„ROBMONA“ susitiko su kito pogrupio antros vietos laimėtoja – Varšuvos „SKK SIEDLCE“ komanda ir pralaimėjo 51:41. Kovoje dėl trečios vietos Telšių SRC-„ROBMONA komanda, po įtemptos kovos įveikusi „OSIR ŽYRARDOV“ komandą rezultatu 52:49, tapo trečios vietos laimėtoja. Turnyro nugalėtojais tapo „LA BASKET“ iš Varšuvos krepšininkai.
    Telšių SRC-„ROBMONA“ vaikinai buvo apdovanoti trečios vietos laimėtojos taure, medaliais, atminimo prizais.
Į turnyro geriausių žaidėjų simbolinį penketuką pateko telšiškis Mindaugas Stonkus.
   Jaunieji krepšininkai dėkingi lenkams už svetingumą ir Telšių rajono savivaldybei bei rėmėjams už sudarytas sąlygas nuvykti į turnyrą.