Pirmenybės

Mergaičių krepšinio turnyras A. M. Šaikūnui atminti

Informacija

DSC00346

Gegužės 24 dieną Telšių sporto ir rekreacijos centre vyko draugiškas mergaičių, gimusių 2006 metais ir jaunesnių, krepšinio turnyras treneriui A. M. Šaikūnui atminti. Jame dalyvavo Akmenės SC, Palangos SC mergaičių komandos ir aikštės šeimininkė Telšių SRC komanda.
Varžybos vyko rato sistema, t. y. visos komandos susitiko tarpusavyje ir sužaidė po vienerias rungtynes.

Skaityti daugiau...

Krepšinio turnyras „Šimtmečio vaikai“

Informacija

DSC00327

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Telšių sporto ir rekreacijos centras organizavo vaikų berniukų, gim. 2008-2009 m,. krepšinio turnyrą „Šimtmečio vaikai“. Varžybose dalyvavo Kelmės SM, Plungės SRC ir Telšių SRC komandos.

Finalinėse rungtynėse krepšininkai laimėjo bronzos medalius

Informacija

FB IMG 1523887047389

Balandžio 14-15 dienomis Raseiniuose „Karpynės“ sporto komplekse vyko Lidl – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunučių vaikinų U15 krepšinio čempionato B diviziono finalinės kovos, kuriose dalyvavo Telšių sporto rekreacijos centro krepšininkai (treneris Stasys Krasauskas).

Lietuvos jaunučių stalo teniso čempionatas

Informacija

Nuotrauka 2

Nuotrauka 3

Vasario 17-18 dienomis Joniškyje vyko Lietuvos jaunučių, gimusių 2003 metais ir jaunesnių, asmeninis stalo teniso čempionatas. Dėl Lietuvos čempiono vardo asmeninėje įskaitoje bei dvejetų ir mišrių dvejetų varžybose kovojo 32 berniukai ir 32 mergaitės.

Į stipriausiųjų sąrašą pateko Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai: Nojus Gustys ir Dovydas Petrauskas. Geriausiai Nojui ir Dovydui sekėsi dvejetų varžybose, jie čempionate iškovojo trečią vietą. Asmeninėje įskaitoje Nojus iškovojo aštuntą, o Dovydas – devintą vietą.

Treneris Remigijus Gustys

Stalo tenisininkų varžybos

Informacija

Lietuvos jaunių komandinių pirmenybių finalinėse varžybose, kurios vyko Vilniuje, Telšių sporto ir rekreacijos centro berniukų komandos žaidėjai Lukas Vainavičius, Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas ir Vincas Janušas tarp dešimt stipriausių rajonų ir miestų komandų iškovojo penktą vietą.

Klaipėdoje vykusiose 2018 metų Žemaitijos regiono vaikų asmeninėse stalo teniso pirmenybėse  Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtinis Arnas Saparis 2007 metų gimimo ir jaunesnių grupėje iškovojo pirmą vietą,  Kevinas Liutkus liko ketvirtas.

Lietuvos stalo teniso asociacijos taurės trečio turo varžybos vyko Mažeikiuose. Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai Nojus Gustys, Lukas Vainavičius, Dovydas Petrauskas ir Titas Mitkevičius kartu su geriausiais Telšių stalo teniso sporto klubo „Vytas“ žaidėjais kovojo dėl geresnės pozicijos lentelėje bei reitinginių taškų. Geriausiai sekėsi Lukui Vainavičiui. Tarp 54 dalyvių jis iškovojo devintą vietą.