Pirmenybės

Lietuvos jaunučių sporto žaidynėse irkluotojai - antri

Informacija

nuotrauka 1

Rugpjūčio 13-14 dienomis Trakuose, Galvės ežere, vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių irklavimo varžybos. Varžybose dalyvavo daugiau kaip du šimtai sportininkų iš Trakų, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos, Birštono, Kupiškio bei Telšių miesto. Kiekvienas miestas galėjo startuoti keliose valčių klasėse. Pirmą dieną ryte vyko atrankiniai kvalifikaciniai plaukimai 1000 m distancijoje, valtys startavo po vieną kas minutę. Mūsų merginos startavo keturvietėje pavienėje bevairėje valčių klasėje. Pirmas startas merginų ekipai buvo nelabai sėkmingas, tačiau finaliniuose plaukimuose vakare iš bendro starto, Telšių sporto ir rekreacijos centro merginų keturvietė laimėjo antrąją vietą ir iškovojo sidabro medalius. Pirmoji finišavo Trakų kūno kultūros sporto centro ekipa, trečią vietą iškovojo Kauno rajono sporto mokyklos merginų keturvietė. Antrą dieną vyko 500 m plaukimai iš bendro starto. Kvalifikaciniame plaukime Telšių merginų keturvietė buvo trečia, o finaliniame plaukime taip pat iškovojo antrąją vietą. Irkluotojas sveikino ir jų startu džiaugėsi ne tik sportininkai, bet ir federacijos nariai bei teisėjai.