Prisijungimas

Stipriausios Lietuvos merginos – Telšiuose

Informacija

Br
   Gegužės 28-29 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos vyrų, moterų ir jaunimo sunkiosios atletikos čempionatas. Labai sėkmingai šiose varžybose pasirodė Telšių rajono merginų rinktinė. Telšių SRC trenerių Bronislovo Šiaudkulio, Alfredo Damanskio ir Modesto Šimkaus auklėtinės komandinėje įskaitoje užėmė pirmąją vietą ir po metų pertraukos susigražino stipriausios Lietuvos komandos vardą. Antra liko praėjusių metų nugalėtoja – Gargždų komanda, trečia – Klaipėdos moterų rinktinė. Asmeninėje įskaitoje geriausiai sekėsi Lietuvos rinktinės narėms, trenerio B. Šiaudkulio auklėtinėms Deimantei Jakovlevaitei (svorio kategorija iki 53 kg) ir Monikai Stončiutei (svorio kategorija iki 69 kg) . Jos savo svorio kategorijose tapo Lietuvos čempionėmis. Vicečempionėmis tapo taip pat trenerio B. Šiaudkulio auklėtinės Eligija Remėzaitė (svorio kategorija iki 53 kg) ir Monika Žalikauskytė (svorio kategorija iki 75 kg). Antra vieta taip pat džiaugėsi trenerio A. Damanskio paruošta sportininkė Gabrielė Šakalytė (svorio kategorija iki 48 kg). Trečią vietą užėmė trenerio Modesto ir Zigmonto Šimkų auklėtinė Brigita Žeimytė (svorio kategorija iki 75 kg). Prie pergalės komandinėje įskaitoje prisidėjo ketvirtas vietas užėmusios Deimantė Gedrimaitė ir Valda Bardauskaitė bei penktą ir šeštą vietas užėmusios Viktorija Bardauskaitė ir Jūratė Dargevičiūtė. Dabar merginos ruošiasi birželio 10-11 dienomis Klaipėdoje vyksiančioms Lietuvos jaunių žaidynėms.