Prisijungimas

Startavo kaimo seniūnijų sporto žaidynės

Informacija

pag2015e

„Džiugo“ gimnazijoje vyko 2015 m. Telšių rajono kaimo seniūnijų sporto žaidynių šachmatų, šaškių ir stalo teniso komandinės varžybos, kuriose dalyvavo penkių seniūnijų atstovai.
   Šachmatų turnyre kiek netikėtai nugalėjo Varnių komanda (V. Kasparas, A. Serva, O. Jogminienė) įveikę Ryškėnų seniūnijos atstovus 2-1, užėmusius antrąją vietą. Trečioje vietoje liko Nevarėnų, o ketvirtoje Degaičių komandos.
   Šaškių turnyrą laimėjo Ryškėnų sportininkai (A. Raudys, S. Urbonas, P. Pociutė), surinkę 11 taškų iš 12 galimų. Antri Degaičių (7,5 tšk.), treti Varnių (7 tšk.) seniūnijų šaškininkai. Toliau liko Upynos ir Nevarėnų komandos. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Telšių SRC taurėmis ir medaliais.
   Stalo teniso varžybose pergalę šventė Degaičių seniūnijos sportininkai. Antros vietos taure ir medaliais apdovanoti Ryškėnų seniūnijos sportininkai. Trečiąją vietą iškovojo Varnių seniūnijos stalo tenisininkai. Ketvirtoje vietoje liko Nevarėnų ir penktoje – Upynos seniūnijų komandos.