Prisijungimas

2014 m. Lietuvos mokinių bokso pirmenybės

Informacija

page nos
    Š. m. lapkričio 19 – 22 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos mokinių ( 1999 – 2000 m. gim.) bokso pirmenybės, kuriose dalyvavo 120 boksininkų iš 16 miestų. Telšiams atstovavo 4 Telšių sporto ir rekreacijos centro boksininkai.
   Pirmąją varžybų dieną telšiečius lydėjo fortūna. V. Kybartas (60 kg) Telšių „Džiugo“ gimnazijos moksleivis susitikęs su sostinės boksininku jau pirmame raunde triuškinančiai laimėjo - techniniu nokautu. Fortūna lydėjo ir G. Banį (70kg) Telšių „Žemaitės“ gimnazijos moksleivį, kuris susitiko pirmoje kovoje su Kauno sportininku ir pergalę išplėšė taip pat techniniu nokautu.

Antrąją varžybų dieną į ringą kopė 54 kg svorio kategorijoje V. Sirius ( „Germanto“ pagr. m-kla) ringe susitiko su Panevėžio sportininku ir rezultatu 3:0 laimėjo kovą. V. Kybartas kovėsi su vilniečiu ir jau pirmame raunde laimėjo kovą techniniu nokautu. G. Banys kovodamas su radviliškiečiu pirmą raundą laimėjo, tačiau vėlesniame raude nusileido varžovui ir pralaimėjo kovą. Jis dalinasi pirmenybių 5 – 8 vietas.
   Trečiąją varžybų dieną V. Sirius laimėjo kovą prieš N. Akmenės atstovą rezultatu 3:0 ir pateko į finalą. V. Kybartas pralaimėjo kovą prieš radviliškietį Lietuvos jaunučių čempioną ir iškovojo trečiąją vietą pirmenybėse. A. Šapas nepalikęs vilties varžovui iš Kalvarijos, jį įveikė techniniu nokautu ir pateko į finalą.
   Finalinėse kovose V. Sirius ir V. Šapas įveikė savo varžovus ir abu Telšių SRC auklėtiniai tapo 2014 metų Lietuvos mokinių bokso pirmenybių čempionais.