Pirmenybės

Telšių jaunųjų stalo tenisininkų startai tarptautiniuose turnyruose

Informacija

Šių metų lapkričio 1 dieną Latvijos sostinėje Rygoje vyko „Table Tennis Friendship Cup 2014" tarptautinis stalo teniso turnyras. Šiame turnyre dalyvavo visi pajėgiausi pabaltijo jaunieji stalo tenisininkai. 2003 metų gimimo ir jaunesnių berniukų grupėje mūsų rajonui atstovavo Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas, Vincas Janušas, Titas Mitkevičius ir Motiejus Savickis. Tarp 32 sportininkų dėl trečiosios vietos susikovė telšiečiai Nojus Gusys ir Dovydas Petrauskas. Šį kartą rezultatu 3 : 1 nugalėjo Dovydas Petrauskas.
   Šalčininkuose lapkričio 7-9 dienomis vyko aštuntasis tarptautinis stalo teniso turnyras skirtas Z. Sliževskiui atminti. Trijose amžiaus grupėse turnyre varžėsi jaunieji stalo tenisininkai iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos. Į šį turnyrą buvo pakviesti keturi stipriausi Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas, Vincas Janušas ir Lukas Rimkus. 2002 metų gimimo ir jaunesnių grupėje dalyvavo 64 tenisininkai. Į finalinį etapą pogrupiuose iškovoję pirmas vietas pateko Nojus Gustys ir Lukas Rimkus. Galutinėje įskaitoje Lukas Rimkus iškovojo septintą, Nojus Gustys – devintą vietą. Antrajame paguodos finale nenugalimas buvo telšietis Dovydas Petrauskas užėmęs pirmąją vietą, Vincas Janušas liko penktas.