Pirmenybės

Sėkmingas stalo tenisininkų startas

Informacija

Šių metų rugsėjo 6 dieną Šilutėje vyko 2014 metų Lietuvos jaunučių sporto žaidynių stalo teniso zoninės varžybos. Telšių sporto ir rekreacijos centro mergaičių komandą atstovavo Domantė Aukštakytė, Lina Lichovidovaitė ir Ieva Labanauskytė, berniukų komandą – Lukas Vainavičius, Lukas Aukštakis ir Matas Martinaitis. Žemaitijos zonoje berniukų komanda laimėjo pirmąją vietą. Geriausiai asmeninėje įskaitoje pasirodė Kranto pagrindinės mokyklos mokinys Lukas Vainavičius, kuris pralaimėjo tik vieną susitikimą iš visų. Mergaičių taip pat neaplenkė sėkmė ir jos laimėjo antrąją vietą. Sėkmingiausiai žaidė V. Borisevičiaus gimnazijos mokinė Domantė Aukštakytė. Užimtos pirmoji ir antroji vietos zoninėse varžybose Telšių sporto ir rekreacijos centro stalo teniso komandoms suteikė galimybę dalyvauti Lietuvos jaunučių sporto žaidynių finalinėse varžybose, kurios vyks rugsėjo 19 – 20 dienomis Vilniuje.