Prisijungimas

TELŠIŲ STALO TENISININKAI EUROPOJE

Informacija

DSCF1703

Telšių sporto ir rekreacijos centro jaunųjų stalo tenisininkų intensyvus darbas, dalyvavimas įvairiose Lietuvos ir tarptautinėse varžybose davė savo rezultatą. Kartu su 2003 metų gimimo berniukų Lietuvos rinktine telšiškiai Nojus Gustys ir Dovydas Petrauskas šių metų kovo 13-16 dienomis dalyvavo Slovakijos Malacky mieste atvirame Europos mini-jaunučių komandiniame, asmeniniame čempionate.
Komandinėje įskaitoje Nojus Gustys žaidė su šiuo metu Telšių garbę ginančiu raseiniškiu Luku Rimkumi. Jie pogrupyje 3-1 nugalėjo Slovakijos pirmąją komandą, 3-0 įvekė Slovakijos antrąją komandą, bet 0-3 pralaimėjo Vengrijos pirmosios komandos žaidėjams. Pogrupyje užėmę antrąją vietą, jie pateko tarp stipriausių šešiolikos komandų. Finalas vyko vieno minuso sistema. Pirmame rate 3-1 įveikė Vengrijos komandą, antrame rate 0-3 teko nusileisti Vokietijos komandai. Šio čempionato nugalėtojais tapo vokiečių komanda. Galutinėje įskaitoje tarp stipriausių Europos mini-jaunučių komandų Serbijos, Slovakijos, Ispanijos ir Lietuvos komandos pasidalino 5-8 vietomis. Dovydas Petrauskas žaidė kartu su vilniečiu Ignu Sisanovu. Jiem nepavyko patekti į finalą.

Asmeninėse varžybose geriausiai sekėsi žaisti Dovydui Petrauskui. Jis, pogrupyje įveikęs abu varžovus, pirmu numeriu pateko tarp stipriausių 32 Europos stalo tenisininkų. Finalas taip pat vyko vieno minuso sistema. Nugalėjęs pirmame rate Vengrijos atstovą, Dovydas antrame rate 1-3 turėjo pripažinti Ispanijos rinktinės žaidėjo pranašumą. Nojus Gustys, pogrupyje 3-0 įveikęs Slovakijos žaidėją, bet 0-3 rezultatu pralaimėjęs kitam Slovakijos rinktinės žaidėjui, antru numeriu pateko į finalą. Finale, po atkaklios kovos minimaliu 2-3 rezultatu, jis turėjo pripažinti Vengrijos rinktinės bendraamžio pranašumą. Asmeninio čempionato nugalėtoju taip pat tapo Vokietijos rinktinės žaidėjas.
Telšių sporto ir rekrecijos centro stalo teniso skyrius bei Telšių rajono stalo teniso sporto klubas “Vytas” dėkoja Telšių rajono savivaldybei, Lietuvos stalo teniso asociacijai, asmeniškai Lietuvos rinktinės trenerei Jolantai Prusienei už pasitikėjimą ir galimybę išvykti į šį čempionatą.