Pirmenybės

Prisijungimas

Lietuvos jaunučių sporto žaidynių sunkiosios atletikos varžybose dominavo telšiškės

Informacija

20160610 121518

Praėjus savaitei po Lietuvos vyrų ir moterų sunkiosios atletikos čempionato, būrys Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtinių dalyvavo Lietuvos jaunučių sporto žaidynių sunkiosios atletikos vcaržybose, kuriose galėjo startuoti stipriausi berniukai, gimę 2001-2004 metais, bei mergaitės, gimusios 2000-2003 metais. Labai gerai sekėsi mūsų merginoms. Pirmosios dėl apdovanojimų kovojo svorio kategorijų iki 44 kg, iki 48 kg, iki 53 kg ir iki 58 kg dalyvės. Aukso medalį Telšių komandai iškovojo Kamilė Buteikytė.

Ji svorio kategorijoje iki 44 kg tapo nugalėtoja. Svorio kategorijoje iki 48 kg startavo šių metų Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionato trečios vietos laimėtoja Monika Remėzaitė. Ji buvo puikiai pasiruošusi. Pagerinusi savo asmeninius rezultatus, parovė 37 ir išstūmė 42 kg, aplenkė visas priešininkes ir laimėjo aukso medalį. Geriausiai iš Telšių komandos pasirodė šių metų Lietuvos čempionė Eligija Remėzaitė. Startavusi svorio kategorijoje iki 58 kg, ji parovė 50 kg, išstūmė 63 kg, pagerino Lietuvos jaunučių sporto žaidynių rekordus ir užtikrintai laimėjo pirmą vietą. Vėliau startavo likusios svorio kategorijos. Bet ir čia ant pakylos dominavo telšiškės. Svorio kategorijoje iki 63 kg Lietuvos jaunučių sporto žaidynių čempione tapo Eigirdžių pagrindinės mokyklos mokinė Jūratė Dargevičiūtė. Svorio kategorijoje iki 75 kg dalyvavo dvi Telšių sportininkės. Nepasisekė Gitanai Žukauskytei. Ji užėmė ketvirtą vietą, pelnė komandai įskaitinius taškus, tačiau liko be medalio.Visas šias sportininkes treniruoja Telšių sporto ir rekreacijos centro treneris Bronislovas Šiaudkulis.

Labai gerai pasirodė Telšių sporto ir rekreacijos centro trenerio Modesto Šimkaus auklėtinė, Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos čempionato prizininkė Brigita Žeimytė. Ji užtikrintai laimėjo prieš visas svorio kategorijos iki 75 kg dalyves ir tapo Lietuvos jaunučių sporto žaidynių čempione. Telšių mergaičių komanda iškovojo penkias pirmas bei vieną ketvirtą vietą, komandinėje įskaitoje aplenkė visas komandas ir iškovojo komandinę pirmą vietą.