Pirmenybės

TELŠIŠKĖS SUNKIAATLETĖS MERGINOS VĖL DŽIUGINA PERGALĖMIS

Informacija

SAM 4593

Telšių SRC auklėtinės vėl nudžiugino savo puikiais rezultatais. Lietuvos jaunių sunkiosios atletikos sporto žaidynėse tarp aštuonių komandų jos užėmė pirmąją vietą. Antroje vietoje liko pastaruosius 3 metus didžiausią konkurenciją telšiškėms sudarančios Klaipėdos rajono sportininkės. Trečia liko Kauno merginų komanda.

Pirmasis aukso medalis buvo iškovotas svorio kategorijoje iki 44 kg. Trenerio B. Šiaudkulio auklėtinė Deimantė Gedrimaitė tapo Lietuvos jaunių sporto žaidynių čempione. Svorio kategorijoje iki 53 kg niekam nenusileido ne vienerius metus savo gerais rezultatais džiuginanti Deimantė Jakovlevaitė. Antrą vietą šioje kategorijoje užėmė labai perspektyvi mūsų rajono sportininkė Eligija Remėzaitė. Svorio kategorijoje iki 58 kg dalyvavo telšiškės seserys Valda ir Viktorija Barauskaitės. Sėkmingiau startavo Valda. Ji užėmė trečią vietą. Viktorija liko ketvirta.

Trečias aukso medalis Telšiams buvo iškovotas svorio kategorijoje iki 69 kg. Daugkartinė Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionė Monika Stončiutė eilinį kartą stojosi ant aukščiausio garbės pakylos laiptelio. Dar vienas sidabro medalis buvo iškovotas svorio kategorijoje iki 75 kg. Nors Monika Žalikauskytė ir pasigerino savo asmeninius rezultatus, tačiau jai nepavyko aplenkti pastaruoju metu ypač gerą formą demonstruojančią gargždiškę D. Saudargaitę. Visas anksčiau minėtas merginas treniruoja treneris B. Šiaudkulis. Ir paskutinis medalis buvo iškovotas svorio kategorijoje virš 75 kg. Trenerio Modesto Šimkaus auklėtinė Brigita Žeimytė nusileido tik čempione tapusiai klaipėdietei V. Jankūnaitei ir iškovojo Lietuvos jaunių žaidynių sidabro medalį.