Pirmenybės

IŠ LIETUVOS JAUNUČIŲ ŽAIDYNIŲ – SU MEDALIAIS

Informacija

Nuotrauka-BrBirželio 12-13 dienomis Telšių rajono geriausi jaunučių amžiaus grupės sunkiaatlečiai dalyvavo Klaipėdoje vykusiose Lietuvos jaunučių finalinėse sunkiosios atletikos sporto žaidynėse. Telšių sporto ir rekreacijos centro trenerių Zigmonto Šimkaus, Alfredo Damanskio ir Bronislovo Šiaudkulio auklėtiniai pasirodė gana sėkmingai. Geriausiai pasirodė sunkiaatletės mergaitės. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių čempionėmis savo svorio kategorijose tapo trenerio B. Šiaudkulio auklėtinės Aida Anužytė ir Monika Žalikauskytė. Antrąsias vietas iškovojo trenerio Z. Šimkaus paruošta Brigita Žeimytė ir trenerio B. Šiaudkulio auklėtinė Deimantė Jakovlevaitė. Telšiškės surinko vienodai taškų su Klaipėdos rajono komanda ir pasidalijo 1-2 vietomis komandinėje įskaitoje.
    Berniukai sunkiaatlečiai taip pat pasirodė šauniai. Iškovoti trys medaliai. Į stipriausiųjų šešetukus atskirose svorio kategorijose pateko net aštuoni Telšių rajono sportininkai. Geriausiai sekėsi Lietuvos jaunučių žaidynių vicečempionais tapusiems trenerio Z. Šimkaus auklėtiniui Tadui Urbšui (svorio kategorijoje iki 58 kg) ir trenerio A. Damanskio auklėtiniui Aurimui Norkui (svorio kategorijoje iki 62 kg). Trečią vietą labai įtemptoje kovoje, svorio kategorijoje virš 76 kg., iškovojo kitas A. Damanskio paruoštas sportininkas Edvinas Norkus. Komandinėje įskaitoje Telšių rajono komanda užėmė ketvirtą vietą. Pirmą vietą užėmė Marijampolės, antrą – Klaipėdos miesto, trečią – Šilutės komandos.