Pirmenybės  

   

Startavo jaunieji lengvaatlečiai

Informacija

            1
   Prasidėjo lengvaatlečių žiemos sezono varžybos, kuriose pirmieji startavo jauniausi sportininkai. Lapkričio 4 dieną Šiauliuose vyko atviros 2002 ir jaunesnių gimimo metų vaikų pirmenybės. Papildomai diplomais buvo apdovanojami 2004 – 2005 g. m. vaikai. Jose dalyvavo dešimt Telšių lengvaatlečių.

    Geriausiai sekėsi Gretai Pociūtei (2004 g. m.), kuri 60 m. su barjerais rungtyje bendroje įskaitoje iškovojo antrąją vietą , o 2004 g. m. ir jaunesnių grupėje tapo čempione. 200 m. bėgimo rungtyje savo amžiaus grupėje Greta buvo antra. Sėkmingas pirmas startas buvo Lukui Sutkui (2004 g. m.). 600 m. distanciją Lukas įveikė trečias ir savo amžiaus grupėje užėmė pirmąją vietą. 1000 m. distanciją Ugnė Pagojutė (2004 g. m.) iškovojo antrąją , o savo amžiaus grupėje , pirmąją vietas. Puikiai varžybose pasirodė jauniausias mūsų sportininkas Lukas Beresna (2005 g. m.). Jis 200 metrų rungtyje , savo amžiaus grupėje , iškovojo trečiąją vietą.
     Lapkričio 20 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų olimpinių vilčių pirmenybės rajonų tarpe. Pagerinusi asmeninį rezultatą 60 m. su barjerais rungtyje Greta Pociūtė buvo apdovanota ketvirtos vietos diplomu. Toje pačioje rungtyje Ugnei Petkutei įteiktas šeštos , o šuolio į aukštį rungtyje penktos vietos diplomai. 600 m. bėgimo rungties šeštos vietos laimėtoja tapo Ugnė Pagojūtė.
     Varžybose gerų rezultatų pasiekė U. Adomavičiūtė , K. Petkutė , V. Žukauskas, L. Sutkus, G. Vargalytė, E. Gedvilatė ir U.Lingytė.

                                                                              Trenerės L.Kaveckienė, D.Pranckuvienė

   

Straipsnių archyvas  

Powered by mod LCA
   

Prisijunk prie mūsų  

   

Lankytojai  

   
© 2011 m. Telšių sporto ir rekreacijos centras