Pirmenybės  

   

Įspūdingas Lietuvos mažojo futbolo pirmenybių sezonas

Informacija

20140323 134515

Kovo 22 – 23 dienomis Vilniaus Edukologijos universiteto sporto salėje vyko berniukų, gimusių 2002 metais, 2013/14 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionato finalas.
Ši mūsų miesto ,,ekipa“, 2009 metais suburta trenerio Algirdo Kveinio, sėkmingai ir solidžiai pradėjo sezoną, tapo šio Lietuvos čempionato vicečempione, pasiekė aukščiausią rezultatą vaikų salės futbolo varžybose Telšių sporto istorijoje ir užsitarnavo stiprios komandos vardą.
Šiame čempionate dalyvavo 40 komandų. Čempionato pradžia žadėjo nemažai dalykų, kurių nebūdavo ankstesniais metais – pajėgesnių, tituluotų komandų, įdomių žaidėjų, labiau subrendusių žiūrovų ir didesnę įtampą turnyrinėje lentelėje. Telšių SRC komanda dalyvavo A lygos 3 pogrupyje, susitiko su Gargždų FK „Banga“, Klaipėdos FM-1, Klaipėdos FM-2 komandomis. Telšiškių komanda, pogrupyje užėmusi pirmąją vietą, pateko į pusfinalį, kur susitiko su labai stipria Kėdainių FK ,,Nevėžis“ komanda ir laimėjusi rezultatu 8-2, užpildė finalinį Vilniaus SFM ,,Žaibas“, FA ,,Žalgirietis“, Panevėžio FA ketvertą.


Į Vilnių komanda vyko labai susikaupusi ir įsitempusi, kankino nežinia ir didelis jaudulys. Įspūdinga, didelė salė, rodomas dėmesys, didelis sirgalių skaičius ir jų keliamas triukšmas, skanduotės didino įtampą. Bet kuri iš finalininkių buvo verta aukščiausio apdovanojimo. Įtampa nedingo ir po pirmų laimėtų rungtynių prieš Vilniaus SFM „Žaibas“ komandą. Treneris Algirdas sustygavo ir koncentravo komandą po pralaimėjimo Panevėžio FA komandai, sutramdė emocijas ir surado papildomos motyvacijos išlyginti rezultatą kovojant su Vilniaus FA ,,Žalgirietis“.
Komandos tarpusavyje sužaidė rato sistema. Čempionais tapo nepatyrusi pralaimėjimo Panevėžio FA komanda, trečiąją vietą iškovojo Vilniaus SFM „Žaibas“, ketvirti - Vilniaus FA ,,Žalgirietis“.
Telšių sporto ir rekreacijos centro komandos lyderiai patarimus dalino ne tik komandos draugams, bet savo veiksmais užkrėsdavo visus žaidėjus kovoti iki galo, taip parodydami, kad kova baigiasi sulig teisėjo švilpuku. Pagirtinai sužaidė Arnas Kaveckis, Donatas Jaras Jaruševičius, ganėtinai stabilų žaidimą ir pavyzdingą gynybą parodė Nedas Urnikis, Dovydas Jonušas, Robertas Jachimovič, ypatingu charakteriu pasižymėjo vartininkas Gustas Raudonius ir komandos kapitonas Jurgis Jankauskas.
Lietuvos futbolo federacijos vaikų ir jaunių varžybų vykdymo organizatorius Gerhardas Dunauskas įteikdamas apdovanojimus pažymėjo, kad čempionatas buvo aukšto lygio, kuriame matėsi neįtikėtinų dramų, fantastiškų įvarčių ir kombinacijų. 2013/14m. Lietuvos mokinių mažojo futbolo geriausio puolėjo prizu buvo apdovanotas SRC Telšių komandos žaidėjas Arnas Kaveckis.
Komanda nuoširdžiai dėkoja Telšių sporto rekreacijos centrui, rėmėjams UAB ,,Žilevana“, Telšių apskrities futbolo federacijai, sirgaliams ir didelį Ačiū taria jaunųjų futbolininkų tėveliams! Smagu būti puikaus futbolo sporto dalimi.

   

Straipsnių archyvas  

Powered by mod LCA
   

Prisijunk prie mūsų  

   

Lankytojai  

   
© 2011 m. Telšių sporto ir rekreacijos centras