Pirmenybės  

   

Sužaistos II turo Telšių r. vyrų krepšinio pirmenybių varžybos

Informacija

20150201 152217

Sekmadienį buvo sužaistas Telšių rajono vyrų krepšinio pirmenybių II turas, po kurių trys komandos žengia be pralaimėjimų: „Grifas“, SK „Senasis Džiugas“ ir Upyna.

Pirmose varžybose tarp „Grifo“ ir TSRC-97 komandų nuo pat pirmųjų kėlinio minučių žiūrovai išvydo galingą „Grifo“ spurtą, po kurio varžovai negalėjo atsitiesti ir pralaimėjo dvikovą triuškinamu rezultatu 106:65. Statistika.

Antrose varžybose susitiko Luokės ir „Seridos“ komandos. Šioje dvikovoje „Seridos“ komandai ir vėl nepavyko rasti savo žaidimo. O Luokės komanda po pirmojo pralaimėjimo I ture įrodė, kad dar ne vienai komandai bus sunkiai įkandamas riešutėlis. Varžybas tarp šių komandų rezultatu 82:62 pergalę šventė Luokės komanda. Statistika.

Trečiose varžybose susitiko dvi vieną kitos vertos komandos, Upyna ir SRC-98 „Mantemija“. Abi komandos iki šių varžybų nebuvo patyrusios pralaimėjimo, tad ši dvikova abiems komandoms buvo geras patikrinimas ko viena kitos verta. Bet šį kartą Upynos komandą įrodė savo pranašumą nugalėdami savo varžovą rezultatu 68:61. Statistika.

Ketvirtose varžybose SK „Senasis Džiugas“ be jokio vargo įveikė Gadūnavo komandą (80:52). Gadūnavo komandai taip pat kol kas nepavyksta rasti savo žaidimą, nors ir abiejose varžybose žaidė su vienoms iš komandų lyderėmis. Statistika.

Paskutinėse varžybose „Bumsass“ žaidė su Ryškėnų SK komanda. Šioje dvikovoje ir vėl Ryškėnų komandai nepavyko pasipriešinti savo varžovams pralaimėdami varžybas rezultatu 72:44. Statistika.

Sekančios III turo varžybos bus žaidžiamos vasario 7 d. nuo 12 val.

   

Straipsnių archyvas  

Powered by mod LCA
   

Prisijunk prie mūsų  

   

Lankytojai  

   
© 2011 m. Telšių sporto ir rekreacijos centras