Pirmenybės  

   

Startavo 2015 m. Telšių rajono vyrų krepšinio pirmenybės

Informacija

20150125 113532

2015 m. sausio 25 d. Telšių sporto ir rekreacijos centre prasidėjo Telšių rajono vyrų krepšinio pirmenybės, kuriose šiemet dalyvauja 10 komandų.

Pirmenybės bus vykdomos trimis etapais. Pirmajame etape komandos rungtyniaus rato sistema, antrajame etape vyks pusfinaliai kur susitiks 1 su 4 ir 2 su 3 vietomis iškovojusios komandos ir trečiais etapas, 1 su 4 ir 2 su 3 porų nugalėtojai kovos dėl 1 – 2 vietų, pralaimėtojai dėl 3 – 4 vietų.

Nuo šių metų pirmenybėse nauja tai, kad sirgaliai turi galimybę visas varžybas stebėti gyvai užsukę į Telšių sporto ir rekreacijos centro svetainę, adresu www.tsrc.lt.

Sausio 25 d. dieną rungtyniavo visos 10 komandų. Pirmose varžybose susitiko Upynos ir ,,Seridos“ komandos. Šioje dvikovoje pirmenybių startas buvo sėkmingesnis Upynos komandai. Jie savo varžovus įveikė rezultatu 59:36. Rungtynių statistika.

Antrose varžybose susitiko ,,Grifo“ ir Gadūnavo komandos. Šiose varžybose taip pat intrigos nebuvo, ,,Grifas“ sutriuškino savo varžovus rezultatu 72:47. Rungtynių statistika.

Trečiose varžybose tarp Luokės ir TSRC-97 komandų, įtampa tvirto iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos. Ir tik pačią rungtynių pabaigą geriau sužaidę TSRC-97 komanda, iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 75:68. Rungtynių statistika.
Ketvirtosios varžybos vyko tarp SK ,,Senasis Džiugas“ ir Ryškėnų-SK komandų. Šiose varžybose Ryškėnai sugebėjo pasipriešinti pirmuosius du kelinukus. Po ilgosios pertraukos, ,,Senasis Džiugas“ sėkmingai atakavo varžovų krepšį ir atitrūko nuo savo varžovų laimėdami varžybas triuškinančiu rezultatu 81:53. Rungtynių statistika.

Paskutinėse varžybose susitiko ,,Bumsass“ ir SRC-98 ,,Mantemija“ komandos. Čia žiūrovai tikėjosi atkaklios kovos, bet deja, teko nusivilti. SRC-98 ,,Mantemija“ pasistiprinusi keliais pajėgiais žaidėjais, taip pat sutriuškino savo varžovus rezultatu 75:43. Rungtynių statistika.

Sekančios pirmenybių rungtynės bus žaidžiamos vasario 1 d. nuo 10 val.

   

Straipsnių archyvas  

Powered by mod LCA
   

Prisijunk prie mūsų  

   

Lankytojai  

   
© 2011 m. Telšių sporto ir rekreacijos centras