Pirmenybės  

   

UAB „Robidoga“ stalo teniso sporto salių atidarymas

Informacija

   Stalo teniso entuziastas telšiškis Romas Liūnas savo vadovaujamos UAB „Robidoga“ patalpose įrengė dvi stacionarias stalo teniso sales. Svajonę turėti tokią salę Telšių stalo teniso gerbėjai brandino jau seniai. Dabar šviesiomis, erdviomis patalpomis sportininkai ypač džiaugiasi ir įvertina suteikiamą galimybę treniruotis ir varžytis puikiomis sąlygomis. Stacionarios stalo teniso salės įrengtos Telšiuose, Statybininkų gatvėje. Salėse pastatyta net 10 naujų stalo teniso stalų.
  Salių atidarymo proga jų šeimininką Romą Liūną ir sportininkus sveikino Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas, Tarybos nariai Vilija Bačionienė ir Almantas Lukavičius, Telšių sporto ir rekreacijos centro direktorius Juozas Simanauskas, Žemaitijos stalo tenisininkai.   

   Savo šokiais žiūrovus džiugino Pasaulio bei Europos kantri ir linijinių šokių čempionė Daina Eirošienė, Telšių šokių klubo „Lokė“ šokėjos (vad. Daina Tamulionienė).
   Stalo teniso sporto salių pristatymo Telšių sporto visuomenei proga buvo surengtas turnyras. Jame, be telšiškių, dalyvavo svečiai iš Jurbarko, Raseinių, Klaipėdos, Plungės, Kretingos, Salantų, Mažeikių, Akmenės, Kuršėnų, Joniškio ir Skuodo. 65 dalyviai asmeninėse varžybose kovojo dėl UAB „Robidoga“ direktoriaus Romo Liūno įsteigtų taurių.
   Naujai įrengtose stacionariose salėse prie dešimt stalų kovos vyko iki pat vėlyvo vakaro. Žaidėjai pagal LSTA sudarytą reitingą buvo paskirstyti į 16 pogrupių. Pirmąją ir antrąją vietas pogrupyje laimėję dalyviai pateko į pirmąjį finalą, kiti kovojo dėl paguodos apdovanojimų antrajame finale.
  Tarp gana stiprių suaugusiųjų neblogai sekėsi ir jauniesiems Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniams. Pogrupyje pralaimėję po vieną susitikimą, Lukas Vainavičius, Nojus Gustys ir Dovydas Petrauskas pateko į pirmąjį finalą. Vincas Janušas, pralaimėjęs du susitikimus, toliau kovas tęsė antrajame finale.
   Turnyrą laimėjo šiuo metu Kaune žaidžiantis akmeniškis Gintautas Adomaitis, antras liko Akmenės sporto centro stalo teniso treneris Kęstutis Barauskas, trečioji vieta atiteko LSTA pirmos lygos žaidėjui Mantui Rimeikiui iš Mažeikių. Geriausiai iš telšiškių pasirodė Rimantas Markauskas, kuris užėmė penktąją vietą. Paguodos turnyre sėkmė lydėjo jurbarkietį Žydrūną Juknevičių, antrąją vietą pelnė Antanas Repšys iš Telšių, trečiąją – moksleivis iš Joniškio Marius Jučinskas.
   UAB „Robidoga“ stalo teniso sporto salėse pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 17 val. vyksta stalo teniso treniruotės ir mini turnyrai. Šeštadieniais ir sekmadieniais vykdomos Lietuvos stalo teniso asociacijos bei Žemaitijos regiono komandinės pirmenybės ir įvairūs turnyrai.

                                                         Telšių sporto ir rekreacijos centro stalo teniso treneris Remigijus Gustys

   

Straipsnių archyvas  

Powered by mod LCA
   

Prisijunk prie mūsų  

   

Lankytojai  

   
© 2011 m. Telšių sporto ir rekreacijos centras