Pirmenybės  

   

STALO TENISININKŲ VARŽYBOS

Informacija

      1

   Telšių sporto ir rekreacijos centro jaunieji stalo tenisininkai, siekdami kelti meistriškumo lygį, tobulėti, palaikyti draugiškus ryšius su kitų miestų, rajonų bei kitų valstybių stalo tenisininkais, dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose ir Lietuvos stalo teniso asociacijos organizuojamuose turnyruose, varžybose.

   Vienas iš didesnių tarptautinių turnyrų vyko Latvijoje, Rygos mieste. Atvirame Latvijos jaunučių čempionate, be stipriausių Lietuvos ir Latvijos stalo tenisininkų, dalyvavo Rusijos , Baltarusijos, Estijos, Ukrainos, Švedijos, Uzbekistano stalo tenisininkai. Į šį turnyrą buvo pakviesti ir šeši Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai: Lukas Vainavičius, Nojus Gustys, Vincas Janušas, Titas Mitkevičius, Dovydas Petrauskas ir Emilis Račkauskas. 2003 metų gimimo ir jaunesnių grupėje tarp 32 dalyvių geriausiai sekėsi Dovydui Petrauskui, jis iškovojo trečiąją vietą. 2001 metų grupėje neblogai sekėsi Lukui Vainavičiui - užimta penktoji vieta ir Nojui Gusčiui - iškovota septintoji vieta.
   Dar vienas tarptautinis stalo teniso turnyras, kuriame dalyvavo Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai bei klubo „Vytas“ stalo tenisininkai, vyko Joniškyje. Asmeninėje įskaitoje tarp visų dalyvių Paulius Keinys iškovojo septintąją vietą, o Vincas Janušas ir Dovydas Petrauskas dvejetų žaidime iškovojo antrąją vietą.
   Kitos nemažiau svarbios varžybos – Lietuvos jaunučių čempionatas. Teisę dalyvauti čempionato atrankinėse varžybose išsikovojo Lukas Vainavičius, Nojus Gustys ir Lukas Rimkus. Deja, dėl ligos Lukas Vainavičius buvo priverstas savo vietą užleisti Džiugui Armanavičiui iš Vilkaviškio. Įnirtingai kovodami su dviem metais vyresniais varžovais turėjome pripažinti, kad šiais metais nugalėti nepavyks. Mišrių dvejetų rungtyje Lukas Rimkus, žaisdamas kartu su vilniete Kornelija Riliškyte, iškovojo antrą vietą.
   Telšiuose UAB „Robidoga“ stalo teniso sporto salėje vyko Žemaitijos zonos „A“ regiono antro rato paskutinio turo varžybos. Naują stacionarią stalo teniso salę savo lėšomis įrengė UAB „Robidoga“ direktorius Romas Liūnas. Šioje salėje prie dešimt stalų savo sportinius įgūdžius gali tobulinti visi norintys ne tik Telšių , bet ir aplinkinių rajonų stalo tenisininkai. Kaip vyksta varžybos naujoje salėje pažiūrėti atvyko Lietuvos stalo teniso asociacijos teisėjų kolegijos pirmininkas, tarptautinės klasės teisėjas Romualdas Franckaitis. Gerų žodžių Romui Liūnui negailėjo ir LSTA trenerių tarybos pirmininkas, Lietuvos vyrų rinktinės vyriausias treneris Raimondas Jeckevičius. Po paskutinio turo paaiškėjo, kad į finalinį etapą pateko Telšių „Gelžė“ ir Mažeikių „Vijurko“ komanda, Telšių „SRC“ berniukų komanda tarp dvylikos komandų liko trečia.

                                                                                            Stalo teniso treneris Remigijus Gustys

   

Straipsnių archyvas  

Powered by mod LCA
   

Prisijunk prie mūsų  

   

Lankytojai  

   
© 2011 m. Telšių sporto ir rekreacijos centras