Pirmenybės  

   

SĖKMINGAS JAUNŲJŲ STALO TENISININKŲ PASIRODYMAS LIETUVOS PIRMENYBĖSE

Informacija

          Gustys pask
   Šių metų birželio 7-8 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių, gimusių 2002 metais ir jaunesnių, stalo teniso finalinės pirmenybės. Tarp dešimties stipriausių Lietuvos berniukų komandų dalyvavo ir Telšių sporto ir rekreacijos centro komanda: Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas, Lukas Rimkus ir Vincas Janušas.

    Pirmą kartą per pastaruosius 20 metų jauniesiems Telšių stalo tenisininkams pavyko įsitvirtinti tarp stipriausių Lietuvos komandų.
   Dešimt komandų buvo paskirstyta į du pogrupius. Pogrupyje 3:1 nugalėta Šiaulių miesto komanda, 3: 0 Vilkaviškio komanda, 3:1 Panevėžio miesto komanda ir 3:1 Širvintų komanda. Finale, rezultatu 3:1 įveikus Mažeikių komandą, po atkaklių kovų dėl pirmos vietos, 0:3 teko pripažinti Vilniaus miesto komandos pranašumą.
   Iškovota antros vietos taurė ir sidabro medaliai Lietuvos pirmenybėse. Tai didelis Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtinių pasiekimas. Iškart po šių varžybų visa Telšių sporto ir rekreacijos centro komanda pakviesta į Lietuvos rinktinės stovyklą Vilniuje. Stovyklos tikslas – pasiruošti birželio mėnesio 13 – 15 dienomis Vilniuje vyksiančiam atviram Europos jaunučių stalo teniso čempionatui.

                                                                          Stalo teniso  treneris Remigijus Gustys

   

Straipsnių archyvas  

Powered by mod LCA
   

Prisijunk prie mūsų  

   

Lankytojai  

   
© 2011 m. Telšių sporto ir rekreacijos centras