Straipsniai

Europos jaunimo čempionų klubų taurė

Informacija

Lina    Rugsėjo 17 dieną Kasteljone (Ispanija) ir Leirijoje (Portugalija) vyko Europos jaunimo čempionų klubų A ir B grupės taurės varžybos. Lietuvai atstovavo Klaipėdos „Nikės“ klubas. Į komandos sudėtį buvo pakviesti Telšių SRC sportininkai Kamilė Gargasaitė ir Edvinas Baltmiškis. Ilga kelionė autobusu iki Viduržemio jūros pakrantės nesutrukdė merginoms galutinėje įskaitoje iškovoti aukštą antrą vietą bei kelialapį į kitų metų aukštesniąją A grupę, kurioje po 13 metų pertraukos vėl startuos kartu su vaikinais.
   B grupės komandinėse varžybose Leirijoje startavusios merginos bendroje įskaitoje surinko 86 taškus ir aplenkė airių, portugalių, esčių, slovakių ir suomių komandas. Iki paskutinės minutės nežinojome ar patekome į dvejetuką, nes tik dvi pirmos komandos patenka į aukštesnę lygą. Sėkmingas 4 po 400 m estafetės bėgimo startas ( joje bėgo K. Gargasaitė) ir iškovota pirma vieta lėmė mums antrąją vietą.
   Kol merginosi kovojo Portugalijoje, „Nikės“ komandos vaikinai Kasteljone bandė išsaugoti savo poziciją A grupėje. Tą jie padarė antrus metus iš eilės, užėmę šeštąją vietą ( E.Baltmiškis dalyvavo 4 po 100m estafetinio bėgimo rungtyje) ir nusileidę tik elitinių Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Italijos, Turkijos ir Portugalijos klubų komandoms.
   Džiaugiamės, kad abi Lietuvos klubinės komandos - tarp stipriausių Europoje. K.Gargasaitę ir E.Baltmiškį treniruoja trenerė L. Kaveckienė.

   
© 2011 m. Telšių sporto ir rekreacijos centras