Logo

Lengvaatlečiai džiaugiasi pergalėmis

Informacija

Fiksavimas 1Fiksavimas 2

Birželio mėnuo lengvaatlečiams turtingas varžybomis. Trys Telšių lengvosios atletikos sportininkai birželio 2 dieną dalyvavo Šiaulių miesto lengvosios atletikos čempionate bei jaunimo pirmenybėse. Medaliais pasipuošė visi sportininkai. Kamilė Gargasaitė 400 m distanciją nubėgo per 1.01,18 sek. Suaugusiųjų ir jaunimo tarpe iškovojo trečiąsias vietas. Edvinas Baltmiškis 100 m rungtyje tarp suaugusiųjų buvo trečias, jaunimo tarpe – antras. Gintaras Šaulys 110 m b/b rungtyje jaunimo tarpe iškovojo antrąją vietą.

Birželio 8-9 dienomis vyko atviros Šiaulių miesto jaunių, jaunučių pirmenybės. Puikiai pasirodė mūsų barjerinio bėgimo sportininkės. Jaunučių grupėje geriausiai sekėsi Nedai Tumasonytei. Sportininkė 100 m b/b rungtyje, pagerinusi savo asmeninį rezultatą (15,51sek.) ir 300 m b/b rungtyje, iškovojo pirmąsias vietas. Liveta Gaižiūnaitė 100 m b/b rungtyje buvo antra. Jaunių grupėje 100 m b/b rungtyje Kotryna Sipavičiūtė užėmė pirmąją vietą, Aistė Bartkutė – antrąją. Sportininkams tai buvo kontroliniai startai prieš Lietuvos pirmenybes. Sportininkus treniruoja trenerė L.Kaveckienė.