Logo

Sėkmingos lengvaatlečių varžybos Panevėžyje

Informacija

Panevėžys
    Š.m. sausio 23-24 dienomis į Panevėžį rinkosi Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jauniai ir jaunimas. Telšiškiams šios varžybos buvo laibai sėkmingos. Jaunių grupėje nepralenkiama buvo Kamilė Gargasaitė. Sportininkė 600 m. ir 1000 m. bėgimo rungtyse iškovojo pirmąsias vietas. Sprinteris Edvinas Baltmiškis 60 m. bėgimo rungtyje taip pat buvo nepralenkiamas. Ženkliai pagerinęs savo asmeninį rezultatą (7,30 sek.) iškovojo pirmąją vietą, o 300 m. bėgimo rungtyje buvo antras ( 37,79sek.). 60 m. su barjerais bėgimo rungtyje puikų rezultatą parodė Gintaras Šaulys iškovodamas antrąją vietą (8,87 sek.).
  Jaunimo grupėje iškovotos keturios antros vietos: sprinteriai (60 m. bėgimo rungtyje) Indrė Magziakaitė (8,28 sek.) ir Edvinas Beresna (7,08 sek. asmeninis rekordas) bei 60 m. su barjerais bėgimo rungtyje Eglė Gečaitė (10,09 sek.) ir Domantas Zalepūga (8,89 sek.).
  Estafetiniame 4x200 m. bėgime vaikinai iškovojo pirmąją vietą - 1.37,38 sek. (E.Baltmiškis, D.Zalepūga, G.Šaulys ir E.Beresna) ir merginų komanda – trečiąją vietą 1.54,50 sek. (E.Gečaitė, K.Sipavičiūtė, K.Gargasaitė, G.Vytuvytė). Šiuos sportininkus treniruoja Telšių sporto ir rekreacijos sporto centro trenerė L. Kaveckienė.