Logo

Puikūs lengvaatlečių startai!

Informacija

Lengvoji Dalia
   Šių metų sausio 17-18 d. Panevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose dalyvavo Telšių sporto ir rekreacijos centro sportininkai ir pasiekė puikių rezultatų.
   Jaunimo grupėje:
Indrė Magziakaitė 60 metrų bėgime iškovojo antrąją vietą (laikas 8,16 s) ; 300 metrų bėgime - ketvirtąją vietą (laikas 43,75 s).
Agnė Zaveckaitė 60 barjeriniame bėgime iškovojo ketvirtąją vietą (laikas 10,05 s).
Edvinas Beresna 60 metrų bėgime iškovojo trečiąją vietą (laikas 7,17 s).

Jaunių grupėje:
Kamilė Gargasaitė 600 metrų bėgime iškovojo pirmąją vietą (laikas 1.42,17); 1000 metrų bėgime – pirmąją vietą ( laikas .3.16,18).
Eglė Gečaitė 60 barjeriniame bėgime iškovojo antrąją vietą (laikas 10,14).
Domantas Zalepūga 60 barjeriniame bėgime iškovojo trečiąją vietą (laikas 8,77)
   Estafetiniame bėgime 4x200 metrų mūsų vaikinai šventė pergalę. Pirmąją vietą, parodę 1.37,34 rezultatą, laimėjo Edvinas Baltmiškis, Domantas Zalepūga, Edvinas Beresna ir Darius Čiupinas.
   Merginų komanda Kamilė Gargasaitė, Eglė Gečaitė, Karolina Bagdonaitė ir Indrė Magziakaitė 4x200 metrų nubėgo per 1.54,30 ir laimėjo antrąją vietą.
Varžyboms šiuos sportininkus rengė trenerės Lina Kaveckienė ir Dalia Pranckuvienė.