Logo

Jauniai turnyre Kelmėje treti

Informacija

krepšininkai Kelmė

Šių metų spalio 17dieną Kelmėje įvyko krepšinio turnyras Kelmės sporto mokyklos 45 metų jubiliejui paminėti, kuriose susitiko Raseinių KKSC, Šilalės SM, Kelmės SM ir Telšių SRC komandos. Pirmose varžybose Telšių SRC krepšininkai susitiko su Raseinių KKSC krepšininkais, o laimėtojui išsiaiškinti prireikė pratesimo, kuriam daugiau jėgų išsaugoję laimėjo Raseinių KKSC rezultatu 82:77. Daugiausia Telšių SRC komandai tašų pelnė Tadas Kairys 20 ir Rytis Laucius 16. Kovai dėl trečios vietos Telšių SRC krepšininkai susitiko su Šilalės SM komanda, kurią nugalėjo rezultatu 62:57. Rezultatyviausiai žaidė Gintas Žaromskis 14 ir Rytis Laucius 7.
   Telšių sporto ir rekreacijos centro komanda apdovanota trečios vietos taure ir medaliais. Rytis Laucius ir Donatas Dacys dalyvavo metimų estafetės rungtyje ir laimėjo pirmąją vietą.