Pirmenybės  

   

Seniūnijų sporto žaidynės  

   

rkl logo big

   

TSRC RĖMĖJAI  

ih1jbm4513

57

zileva

Logo 

   

Lietuvos jaunučių stalo teniso čempionatas

Informacija

Nuotrauka 2

Nuotrauka 3

Vasario 17-18 dienomis Joniškyje vyko Lietuvos jaunučių, gimusių 2003 metais ir jaunesnių, asmeninis stalo teniso čempionatas. Dėl Lietuvos čempiono vardo asmeninėje įskaitoje bei dvejetų ir mišrių dvejetų varžybose kovojo 32 berniukai ir 32 mergaitės.

Į stipriausiųjų sąrašą pateko ir Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai: Nojus Gustys ir Dovydas Petrauskas. Geriausiai Nojui ir Dovydui sekėsi dvejetų varžybose, jie čempionate iškovojo trečią vietą. Asmeninėje įskaitoje Nojus iškovojo aštuntą, o Dovydas – devintą vietą.

                                                                                            Treneris Remigijus Gustys

Stalo tenisininkų varžybos

Informacija

Lietuvos jaunių komandinių pirmenybių finalinėse varžybose, kurios vyko Vilniuje, Telšių sporto ir rekreacijos centro berniukų komandos žaidėjai Lukas Vainavičius, Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas ir Vincas Janušas tarp dešimt stipriausių rajonų ir miestų komandų iškovojo penktą vietą.

Klaipėdoje vykusiose 2018 metų Žemaitijos regiono vaikų asmeninėse stalo teniso pirmenybėse  Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtinis Arnas Saparis 2007 metų gimimo ir jaunesnių grupėje iškovojo pirmą vietą,  Kevinas Liutkus liko ketvirtas.

Lietuvos stalo teniso asociacijos taurės trečio turo varžybos vyko Mažeikiuose. Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai Nojus Gustys, Lukas Vainavičius, Dovydas Petrauskas ir Titas Mitkevičius kartu su geriausiais Telšių stalo teniso sporto klubo „Vytas“ žaidėjais kovojo dėl geresnės pozicijos lentelėje bei reitinginių taškų. Geriausiai sekėsi Lukui Vainavičiui. Tarp 54 dalyvių jis iškovojo devintą vietą.

                                                                                                               Treneris Remigijus Gustys

Pirmas ratas – be pralaimėjimų

Informacija

Stasio Krasausko

Pasibaigus Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunučių vaikinų U15 pirmojo rato varžyboms, Telšių sporto ir rekreacijos centro krepšininkai (treneris Stasys Krasauskas) iškovojo devynias pergales iš tiek pat galimų ir tapo lyderiais savo grupėje. Jaunučiai laimėjo prieš šias komandas: Gargždų SM 114:51, V. Knašiaus KM III 58:35, Klaipėdos KM 102:61, Plungės SM 84:71, Kretingos SM 79:71, Šilutės SM 102:39, Mažeikių SM 65:44, Skuodo KKSC 108:33, V.Knašiaus KM II 70:51. Naudingiausi komandos žaidėjai: J. Fedotov –18 taškų, M.Kazlauskas – 16 taškų, E. Bertavičius – 14 taškų, E. Kud  – 12 taškų.

                                                                                                           Treneris Stasys Krasauskas

Maniežo taurės varžybos

Informacija

Lina Kaveckienė

Gruodžio 8-9 dienomis Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko tradicinės tarptautinės varžybos „Maniežo taurė – 2017“. Jose dalyvavo gausus jaunučių ir jaunių amžiaus sportininkų būrys iš Latvijos, Kaliningrado ir Lietuvos. Jaunučių grupėje 60 barjerinio bėgimo rungtyje, pagerinęs asmeninį rezultatą ir nusileidęs svečiams iš Latvijos, Paulius Martinkus iškovojo trečiąją vietą. Varžybose asmeninius rezultatus gerino Kipras Keliauskas (200 m) ir Kornelijus Sagaidokas (60 m). Sportininkų trenerės – Lina Kaveckienė ir Dalia Pranckuvienė.

Turnyre Kuršėnuose – antri

Informacija

Stasys Krasauskas

Gruodžio 16 d. Kuršėnuose vyko Kalėdinis jaunučių krepšinio turnyras, kuriame Telšiams atstovavo Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai (treneris Stasys Krasauskas). Jie susitiko su Kuršėnų SM ir Šiaulių KM „Saulė“ komandomis. Telšiškiai Kuršėnų SM komandai pralaimėjo 53:69 (rezultatyviausiai žaidė M. Kazlauskas, pelnęs 22 taškus), o prieš Šiaulių KM „Saulė“ iškovojo pergalę 67:57 (rezultatyviausias  J. Fedotovas, pelnęs 18 taškų). Telšių komanda tapo antros vietos laimėtoja. Naudingiausiu Telšių sporto ir rekreacijos centro žaidėju pripažintas Mantas Kazlauskas. Kalėdinio turnyro organizuotame žaidime „Karavan“ nugalėtoju tapo Žymantas Kud. Komanda apdovanota taure ir medaliais.

                                                                                Treneris Stasys Krasauskas

   

Straipsnių archyvas  

Powered by mod LCA
   

Parama

   

Prisijunk prie mūsų  

   

Adresas  

Telšių sporto ir rekreacijos centras
Kodas: 301581554
Adresas: Birutės g. 60, LT-87118 Telšiai
Tel/fax. 8 (444) 60318

   

Lankytojai  

   
© 2011 m. Telšių sporto ir rekreacijos centras