Pirmenybės  

   

Seniūnijų sporto žaidynės  

   

rkl logo big

   

TSRC RĖMĖJAI  

ih1jbm4513

57

zileva

Logo 

   

Įteikti baigimo pažymėjimai Telšių sporto ir rekreacijos centro sportininkams

Informacija

DSC00351 3

Gegužės 31 d. Telšių sporto ir rekreacijos centre vyko baigimo pažymėjimų įteikimo šventė. Telšių sporto ir rekreacijos centro direktorius Juozas Simanauskas pasveikino šventės dalyvius ir dėkojo Centro sportininkams už nuostabias pergalių ir gražių pasiekimų akimirkas, suteiktas tėvams, treneriams, Telšių rajonui.  Direktorius linkėjo, kad užsibrėžtus tikslus abiturientai pasiektų ne tik sporte, bet ir gyvenime.

Baigimo pažymėjimai buvo įteikti šešiolikai sportininkų: dziudo ir sambo imtynių sporto šakos atstovams – Tadui Vaičaičiui, Ignui Seiliui, Gvidui Silkauskui, Mantui Virkečiui (treneris Stanislovas Mušauskas), lengvosios atletikos – Astai Deimontavičiūtei, Gabijai Užemeckaitei (trenerė Dalia Pranckuvienė), Kotrynai Sipavičiūtei, Gintarui Šauliui (trenerė Lina Kaveckienė), krepšinio – Simai Lileikytei, Paulinai Garbinčiūtei, Vaivai Jasaitei, Karolinai Šimkutei, Ingridai Leonavičiūtei (trenerė Vida Antanavičienė), stalo teniso – Mantui Ovsinskiui (treneris Remigijus Gustys), bokso – Andriui Šapui ir Aurimui Norkui (treneris Aleksandras Nosovas).

Vedėja ugdymui Valerija Sungailienė pasveikino ir įteikė Telšių sporto ir rekreacijos centro padėkos raštą lengvosios atletikos sportininkei Kotrynai Sipavičiūtei Už puikius sportinius pasiekimus Lietuvos sporto varžybose, garsinant Telšių rajoną“. 

             

                                                                                                              Telšių SRC informacija

 

   

Straipsnių archyvas  

Powered by mod LCA
   

Parama

   

Prisijunk prie mūsų  

   

Adresas  

Telšių sporto ir rekreacijos centras
Kodas: 301581554
Adresas: Birutės g. 60, LT-87118 Telšiai
Tel/fax. 8 (444) 60318

   

Lankytojai  

   
© 2011 m. Telšių sporto ir rekreacijos centras