Logo

Romutis Raudys – Lietuvos jaunių čempionas!

Informacija

Sunkioji atl

Prieš mėnesį Telšiuose vyko Žemaitijos zonos jaunių iki 15 metų varžybos, kuriose geriausiai pasirodę bei patekę į stipriausiųjų Lietuvoje savo svorio kategorijose šešetukus , Telšių, Šilalės ir Plungės sportininkai buvo pakviesti kovo 18 dieną dalyvauti Lietuvos jaunių (iki 15 metų) sunkiosios atletikos čempionate, vykusiame Simno mieste. Iš Telšių pateko septyni sportininkai,  Telšių SRC trenerių Modesto Šimkaus ir Bronislovo Šiaudkulio auklėtiniai Mindaugas Daniela, Nedas Kniežauskas, Justinas Kersnauskas, Laurynas Živatkauskis, Erikas Rupšys, Justinas Perskaudas ir Romutis Raudys. Gaila, kad čempionato išvakarėse susirgę Justinas ir Mindaugas liko namie ir negalėjo kovoti dėl apdovanojimų, nors abu pretendavo į medalius. Čempionate geriausiai sekėsi Telšių SRC trenerio B. Šiaudkulio auklėtiniui Romučiui Raudžiui. Jis svorio kategorijoje iki 70 kg tapo Lietuvos jaunių čempionu.
    Puikiai pasirodė Telšių SRC trenerio M. Šimkaus auklėtinis Laurynas Živatkauskis. Jis svorio kategorijoje iki 62 kg iškovojo trečią vietą ir pasipuošė bronzos medaliu. Kitiems iškovoti apdovanojimų nepavyko, tačiau gali didžiuotis, kad yra patekę tarp stipriausiųjų šešių sportininkų  savose svorio kategorijose.