Logo

Pirmieji irkluotojų startai

Informacija

Irklavimas
   Kovo 5d. Šiauliuose vyko Tarptautinės žiemos irklavimo varžybos, skirtos Saulės mūšio 780-osioms metinėms paminėti. Varžybose dalyvavo per 80 sportininkų, tame tarpe ir olimpietė Donata Vištartaitė. Sportininkai varžėsi 4-riose amžiaus grupėse: jaunučiai, jauniai, suaugę ir meistrai. Kiekvienai amžiaus grupei reikėjo dalyvauti bėgimo ir irklavimo „concept 2“ rungtyse.
   Telšius atstovavo Telšių sporto ir rekreacijos centro 4-rios irkluotojos. Mergaitės pasirodė puikiai.
  Vilmantė Putnaitė jaunučių grupėje laimėjo dvi pirmas vietas – bėgimo 800 m distancijoje bei irklavimo „concept 2“ 500 m rungtyje. Ugnė Markevičiūtė jaunučių grupėje 800 m bėgimo rungtyje buvo 3-čia, irklavimo „concept 2“ 500 m rungtyje iškovojo 2-ąją vietą. Viktorija Jarmontavičiūtė jaunių grupėje bėgimo 800 m distancijoje laimėjo 2-ąją vietą, irklavimo „concept 2“ 1000 m rungtyje iškovojo bronzos medalį. Laura Overlingaitė 3-ąją vietą iškovojo 800 m bėgimo rungtyje, o irklavimo „concept 2“ 1000 m rungtyje buvo 4-ta.
   Trenerės Vida Statkienė ir Valerija Sungailienė džiaugiasi mergaičių iškovotais medaliais bei pasiektais rezultatais pirmose irklavimo varžybose.