Pirmenybės  

   

Seniūnijų sporto žaidynės  

   

rkl logo big

   

TSRC RĖMĖJAI  

ih1jbm4513

57

zileva

Logo 

   

Iki susitikimo!!!

Informacija

Iki susitikimo   Šis ruduo atnešė daug permainų į sporto ir rekreacijos centro gyvenimą. Atsisveikinome su trim ilgamečiais sporto centro treneriais. Mūsų kolektyvą paliko sunkiosios atletikos treneriai Alfredas Damanskis, Zigmontas Šimkus ir šachmatų treneris Vytautas Gembutas. Dėkojame Jums už nuoširdų ilgametį darbą!
   Šį mėnesį mus paliko ilgametis sporto ir rekreacijos centro direktoriaus pavaduotojas Romas Vaitiekaitis. Jo visas gyvenimas buvo susietas su sportu. Sportuoti pradėjo mokydamasis tuometėje „Trečiojoje“ vidurinėje mokykloje, kurią baigė 1967 metais. Iš pradžių lankė stalo teniso, tinklinio treniruotes, vėliau pasirinko futbolą. Teko laimėti ne vieną aukštą apdovanojimą.
   1967 m. įstojo į Kauno kūno kultūros institutą. 1971 m. baigęs studijas grįžo į Telšius, pagal paskyrimą pradėjo dirbti Telšių sporto mokykloje futbolo treneriu. 1976 metų Romas Vaitiekaitis tapo sporto mokyklos direktoriaus pavaduotoju ir iki šiol dirbo šiose pareigose. Anot P. Klastausko (ilgametis sporto mokyklos direktorius), yra vienas iš ilgiausiai tokį darbą dirbančių darbuotojų.
  Romas Vaitiekaitis Telšių sporto mokyklai, vėliau sporto ir rekreacijos centrui skyrė 44 savo gyvenimo metus. Nuoširdžiai Jums dėkojame už jūsų ilgametį triūsą, pastabas, pagalbą, kartais priekaištus ir paskatinimus… AČIŪ JUMS!

                                                                                                                       

   

Straipsnių archyvas  

Powered by mod LCA
   

Parama

   

Prisijunk prie mūsų  

   

Adresas  

Telšių sporto ir rekreacijos centras
Kodas: 301581554
Adresas: Birutės g. 60, LT-87118 Telšiai
Tel/fax. 8 (444) 60318

   

Lankytojai  

   
© 2011 m. Telšių sporto ir rekreacijos centras