Logo

Stalo tenisininkai - vicečempionai!

Informacija

TSRC komanda

Šių metų gegužės 1-2 dienomis Joniškyje vyko Lietuvos jaunučių komandinis, asmeninis stalo teniso čempionatas. Telšių sporto ir rekreacijos komanda: Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas, Vincas Janušas ir Lukas Rimkus pogrupyje nugalėjo 3:1 Kauno komandą, 3:2 Mažeikių komandą, 3:0 Alytaus komandą, 3:0 Šiaulių komandą. Finale 3:0 įveikę Vilkaviškio berniukų komandą, po atkaklių kovų 1:3 pralaimėję Vilniaus komandai, Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai tapo Lietuvos jaunučių stalo teniso čempionato vicečempionais.
  Atkaklios kovos vyko asmeninėje įskaitoje dėl Lietuvos jaunučių čempiono vardo. Asmeninėse varžybose dalyvavo 36 berniukai. Varžybos vyko dviejų minusų sistema su visų vietų išaiškinimu. Geriausiai iš telšiškių sekėsi Nojui Gusčiui. Jis čempionate iškovojo ketvirtą vietą. Lukui Rimkui atiteko šeštoji vieta, Dovydui Petrauskui devintoji vieta ir Vincas Janušas liko aštuonioliktas. Čempionu tapo vilnietis Eligijus Klarenbeek.