Pirmenybės  

   

Seniūnijų sporto žaidynės  

   

rkl logo big

   

TSRC RĖMĖJAI  

ih1jbm4513

57

zileva

Logo 

   

Tarptautinis Lietuvos nusipelniusio stalo teniso trenerio Vytauto Giedraičio atminimo stalo teniso turnyras

Informacija

                     Giedraičio turn
   Telšių sporto ir rekreacijos centro sporto salėje spalio 25–26 dienomis vyko Tarptautinis ir jau tradicinis Lietuvos nusipelniusio stalo teniso trenerio, Telšių miesto garbės piliečio Vytauto Giedraičio atminimo stalo teniso turnyras. Jame, be gausaus būrio Telšių, Kauno, Panevėžio, Prienų, Birštono, Vilkaviškio, Joniškio, Šilalės, Šilutės, Šiaulių, Kuršėnų, Klaipėdos, Kretingos, Mažeikių, Akmenės, Raseinių stalo tenisininkų, dalyvavo ir svečiai iš Rusijos ir Latvijos. Turnyre varžėsi 189 stalo tenisininkai. Tarp jų buvo gana nemažai aukšto meistriškumo sportininkų, taip pat ir Pasaulio bei Europos čempionato dalyvis, pirmoji Lietuvos raketė Arnoldas Domeika. Turnyrui teisėjavo tarptautinės klasės teisėjai Romualdas ir Vincas Franckaičiai bei nacionalinės kategorijos teisėjai Marinas Kazlauskas ir Karolis Ivanauskas.

   Turnyro atidarymo metu sveikinimo žodį tarė ir gerų sportinių rezultatų palinkėjo Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyriausiasis specialistas Vygantas Macevičius; prisiminimais apie Vytautą Giedraitį pasidalijo Telšių miesto seniūnas Kazys Lečkauskas; dalyvių gausa pasidžiaugė ir sėkmės linkėjo Sporto ir rekreacijos centro direktorius Juozas Simanauskas, Telšių rajono savivaldybės tarybos narė Vilija Bačionienė; sėkmės ir ryžto organizatoriams bei dalyviams linkėjo Vytauto Giedraičio dukra Regina Giedraitytė; užsimezgusiais draugystės ryšiais džiaugėsi Latvijos rinktinės trenerė Razma Freiberga.
   2003 m. gimusių ir jaunesnių berniukų grupėje dalyvavo 36 dalyviai. Pagal reitingą berniukai buvo suskirstyti į aštuonis pogrupius. Po du stipriausius iš pogrupio pateko į finalinį šešioliktuką, kur toliau kovojo dėl apdovanojimų. Po atkaklių ir įdomių kovų finale susitiko Lukas Rimkus iš Telšių ir Džiugas Armanavičius iš Vilkaviškio, rezultatu 3:1 nugalėjo L. Rimkus. Kovoje dėl trečiosios vietos mažeikiškis Irmantas Daukontas minimaliu rezultatu 3:2 įveikė Telšių atstovą Nojų Gustį.
   2001 m. gimusių ir jaunesnių mergaičių grupėje dalyvavo 21 sportininkė. Pirmoji ir antroji vietos atiteko Mažeikių atstovėms Rimantei Jonušaitei ir Karolinai Tamošiūnaitei, trečiąją vietą iškovojo Sofija Plikonytė iš Panevėžio. Geriausiai iš telšiškių mergaičių sekėsi žaisti Domantei Aukštakytei, ji antrajame finale laimėjo pirmąją vietą.
2000 m. gimusių ir jaunesnių berniukų grupėje varžėsi 26 jaunieji stalo tenisininkai. Nugalėjo Klaidas Čepaitis iš Panevėžio, antroji vieta skirta Karoliui Pundinui iš Šilutės, trečioji – Karoliui Balčiūnui iš Kretingos. Telšiškiui Lukui Vainavičiui teko pasitenkinti šeštąja vieta.
   Suaugusiųjų vyrų grupėje dalyvavo 84 sportininkai. Finale susitiko Lietuvos čempionas, pirmoji Lietuvos raketė Arnoldas Domeika su penktąja Lietuvos rakete Valdu Martinkumi. Pačioje kovos pabaigoje rezultatu 3:2 pergalę išplėšė V. Martinkus iš Panevėžio. Trečiąją vietą iškovojo mažeikiškis Tonedas Domeika – 3:1 nugalėjo panevėžietį Andrių Preidžių. Geriausiai iš Telšių atstovų suaugusiųjų grupėje žaidė Jonas Kniuras. Apdovanotas ir vyriausias turnyro dalyvis – Antanas Vaškys iš Telšių.
Moterų grupėje kovojo 14 dalyvių. Sėkmė lydėjo Auksę Gecevičiūtę iš Klaipėdos, antroji vieta atiteko Dovilei Račkauskaitei iš Šilalės, trečioji – Aromedai Girčiūtei iš Akmenės. Geriausiai iš telšiškių žaidė Viktorija Andriejevaitė.
   Visi turnyro nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Telšių rajono stalo teniso sporto klubo „Vytas“ įsteigtomis taurėmis ir dovanėlėmis bei rėmėjų UAB „Robidoga“, UAB „Medūnė“ ir kompiuterine, buitine technika verslui ir Jūsų namams prekiaujančios firmos „Varlė.lt“ prizais. Pertraukėlių metu visi turnyro dalyviai ir svečiai buvo vaišinami konditerijos įmonės „Gelžė“ skanumynais.

                                                                                 Turnyro vyr. teisėjas treneris Remigijus GUSTYS

   

Straipsnių archyvas  

Powered by mod LCA
   

Parama

   

Prisijunk prie mūsų  

   

Adresas  

Telšių sporto ir rekreacijos centras
Kodas: 301581554
Adresas: Birutės g. 60, LT-87118 Telšiai
Tel/fax. 8 (444) 60318

   

Lankytojai  

   
© 2011 m. Telšių sporto ir rekreacijos centras