ih1jbm4513

57

zileva

Logo

Boksininkų laimėjimai Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių finalinėse varžybose

Informacija

Nosovas finalas

Spalio 6-8 dienomis Klaipėdoje vyko 2017 metų Lietuvos jaunių ir sporto vilčių bokso finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo 104 boksininkai trylikoje svorio kategorijų. Telšių sporto ir rekreacijos centro ir VšĮ Telšių bokso mokyklos boksininkai iškovojo du medalius. Svorio kategorijoje iki 50 kg bronzos medalį iškovojo Deividas Akučka, aukso medalį svorio kategorijoje iki 54 kg laimėjo Aidas Savčenko. Abu sportininkus treniruoja treneris Aleksandras Nosovas.

Išmėgintos boksininkų jėgos Žemaitijos zonos bokso varžybose

Informacija

Nosovas pusfinalis

Rugsėjo 28-30 dienomis Klaipėdoje vyko 2017 metų Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių Žemaitijos zonos bokso varžybos. Jose dalyvavo Klaipėdos, Kretingos, Palangos, Tauragės, N. Akmenės ir Telšių bokso komandos. Dalyvauti finalinėse bokso varžybose iš trylikos vietų  telšiškiai iškovojo penkias vietas.

Skaityti daugiau...

Tarptautinis jaunių bokso turnyras „Auksinė pirštinė“

Informacija

Boksas

Rugsėjo 7-9 dienomis Kaune vyko 3-asis tarptautinis jaunių bokso turnyras „Auksinė pirštinė“. Jame dalyvavo komandos iš Vokietijos, Rusijos, Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos.  Lietuvos rinktinėje Lietuvai atstovavo Telšių sporto ir rekreacijos centro ir VšĮ „Telšių bokso mokykla“ 52 kg svorio kategorijos boksininkas Aidas Savčenko. Telšiškis laimėjo dvi kovas prieš Latvijos boksininkus ir kovotoją iš Panevėžio, o finale rungėsi su kauniečiu.  Sunkioje kovoje pranašesnis buvo sportininkas iš Kauno, Aidas užėmė garbingą antrą vietą ir buvo apdovanotas medaliu ir diplomu.

Treneris Aleksandas Nosovas

Telšiškių boksininkų laimėjimai

Informacija

19238454 1298005403631193 647080362 o

2017 metų Lietuvos jaunučių, gim. 2003-2004 m. bokso čempionate, vykusiame gegužės gegužės 23-27 dienomis Marijampolėje, rungėsi 19 komandų iš įvairių Lietuvos miestų.

Aidas Savčenko – R. Tamulio bokso turnyro nugalėtojas

Informacija

Nuotrauka boksininkų

Kaune jau aštuntus metus iš eilės vyko olimpinio vicečempiono ir daugkartinio Europos čempiono Ričardo Tamulio vardo turnyras. Jaunių turnyre kovojo 55 boksininkai iš 7 valstybių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Izraelio ir Naujosios Zelandijos.