Logo

Tarptautiniame bokso turnyre telšiškiai skynė pergales

Informacija

Geležinis kumštis

Lapkričio 24-25 dienomis Telšių sporto arenoje vyko 5-asis tarptautinis bokso turnyras „Geležinis kumštis“. Jame kovojo 50 dalyvių iš Lietuvos miestų: Tauragės, Klaipėdos, Telšių, Šiaulių, Kretingos, Panevėžio bei svečiai iš Latvijos ir Airijos.
   Dvi dienas trukusiame turnyre telšiškiams pavyko pasiekti gerų rezultatų – komandinėje įskaitoje pelnė pirmą vietą. Antrą vietą laimėjo airiai, trečią vietą – panevėžiečiai.
Jaunučių grupėje pirmą vietą iškovojo P. Vilkas (sv. kategorija 50 kg); antrą vietą – K. Kuprijanovas (sv. kategorija 36 kg).
   Jaunių amžiaus grupėje pirmos vietos medaliu pasipuošė A. Savčenko (sv. kategorija 54 kg); antra vieta dalijosi keletas sportininkų: D. Akučka (sv. kategorija 50 kg), D. Grigas (sv. kategorija 57 kg), D. Šaulys (sv. kategorija 60 kg), D. Sirius (sv. kategorija 80 kg).
   Tarp jaunimo pirmą vietą pelnė V. Kybartas (sv. kategorija 64 kg) ir A. Šapas (sv. kategorija 75 kg); antrą v. – A. Norkus (sv. kategorija 69 kg) ir K. Norvilis (sv. kategorija 81 kg); trečią v. – A. Bistrovas (sv. kategorija 69 kg).
   Draugiško tarpusavio mergaičių mačo nugalėtojomis tapo U. Monkauskaitė ir V. Momgaudytė (abiejų sv. kategorija 57 kg). Sportininkus treniruoja Mantas Zykas ir Aleksandras Nosovas.

Lietuvos mokinių jaunių bokso pirmenybės

Informacija

24474871

Lapkričio 30 – gruodžio 3 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos mokinių jaunių bokso pirmenybės, kuriose dalyvavo 104 vaikinai ir 23 merginos. Telšiams atstovavo VšĮ „Telšių bokso mokykla“ ir Telšių sporto ir rekreacijos centro trenerio Aleksandro Nosovo auklėtiniai: Dovydas Grigas, Deividas Akučka ir Vitalija Momgaudytė.

Skaityti daugiau...

Vytauto Giedraičio atminimo tarptautinis stalo teniso turnyras – geriausias Lietuvos stalo teniso asociacijos 5-mečio renginys

Informacija

IMG 20171201 163231 1

2017 m. gruodžio 1 d. Lietuvos stalo teniso asociacija šventė 90-ies metų jubiliejų. Šia proga „Karolina Park Hotel” viešbučio konferencijų salėje buvo pasveikinti ir apdovanoti labiausiai stalo tenisui nusipelnę sportininkai ir treneriai. Iš gausybės nominacijų  geriausiu Lietuvos penkmečio renginiu išrinktas Telšių stalo teniso sporto klubo „Vytas“ organizuojamas Vytauto Giedraičio atminimo tarptautinis stalo teniso turnyras. 2015 metais šis tradicinis stalo teniso turnyras pripažintas geriausiu sporto renginiu Telšių rajone.

Treneris Remigijus Gustys

Tarptautinis bokso turnyras, skirtas bokso trenerio Viliaus Buikos atminimui

Informacija

Bokso nuotrauka

Spalio 26-28 dienomis Kaune vyko 5-asis tarptautinis bokso turnyras, skirtas bokso trenerio Viliaus Buikos atminimui. Turnyre dalyvavo jaunių (15-16metų) ir jaunimo (17-18 metų) amžiaus grupių sportininkai iš Suomijos, Airijos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos.

Boksininkų laimėjimai Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių finalinėse varžybose

Informacija

Nosovas finalas

Spalio 6-8 dienomis Klaipėdoje vyko 2017 metų Lietuvos jaunių ir sporto vilčių bokso finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo 104 boksininkai trylikoje svorio kategorijų. Telšių sporto ir rekreacijos centro ir VšĮ Telšių bokso mokyklos boksininkai iškovojo du medalius. Svorio kategorijoje iki 50 kg bronzos medalį iškovojo Deividas Akučka, aukso medalį svorio kategorijoje iki 54 kg laimėjo Aidas Savčenko. Abu sportininkus treniruoja treneris Aleksandras Nosovas.