Logo

Telšių miesto atviros vaikų teniso varžybos

Informacija

35238247 768555040199870 1148261954716958720 n

Birželio 3 d. Telšių teniso kortuose vyko Telšių miesto atviros vaikų teniso varžybos, kuriose žaidė Telšių sporto ir rekreacijos centro ir Telšių teniso klubo „Impulsas“ jaunieji tenisininkai.

Skaityti daugiau...

Įteikti baigimo pažymėjimai Telšių sporto ir rekreacijos centro sportininkams

Informacija

DSC00351 3

Gegužės 31 d. Telšių sporto ir rekreacijos centre vyko baigimo pažymėjimų įteikimo šventė. Telšių sporto ir rekreacijos centro direktoriaus Juozas Simanauskas pasveikino šventės dalyvius ir dėkojo Centro sportininkams už nuostabias pergalių ir gražių pasiekimų akimirkas, suteiktas tėvams, treneriams, Telšių rajonui.  Direktorius linkėjo, kad užsibrėžtus tikslus abiturientai pasiektų ne tik sporte, bet ir gyvenime.

Telšiškių boksininkų pergalės

Informacija

Boksas 1

Vasario 8-10 dienomis Kėdainių sporto centre vyko Lietuvos rajonų jaunimo ir suaugusiųjų bokso čempionatas. Jame dalyvavo 12-os rajonų sportininkai.

Mūsų rajonui čempionate atstovavo Telšių sporto ir rekreacijos centro bei VšĮ „Telšių bokso mokykla“ auklėtiniai.

Jaunimo grupėje antrą vietą iškovojo Vilmantas Sirius (svorio kategorija iki 75 kg), trečią vietą  Dovydas Sirius (svorio kategorija iki 91 kg).

Suaugusiųjų grupėje antras vietas pelnė du sportininkai: Aurimas Norkus (svorio kategorija iki 69 kg) ir Kornelijus Norvydas (svorio kategorija iki 75 kg).

Boksininkus treniruoja Aleksandras Nosovas.

Tarptautiniame bokso turnyre telšiškiai skynė pergales

Informacija

Geležinis kumštis

Lapkričio 24-25 dienomis Telšių sporto arenoje vyko 5-asis tarptautinis bokso turnyras „Geležinis kumštis“. Jame kovojo 50 dalyvių iš Lietuvos miestų: Tauragės, Klaipėdos, Telšių, Šiaulių, Kretingos, Panevėžio bei svečiai iš Latvijos ir Airijos.
   Dvi dienas trukusiame turnyre telšiškiams pavyko pasiekti gerų rezultatų – komandinėje įskaitoje pelnė pirmą vietą. Antrą vietą laimėjo airiai, trečią vietą – panevėžiečiai.
Jaunučių grupėje pirmą vietą iškovojo P. Vilkas (sv. kategorija 50 kg); antrą vietą – K. Kuprijanovas (sv. kategorija 36 kg).
   Jaunių amžiaus grupėje pirmos vietos medaliu pasipuošė A. Savčenko (sv. kategorija 54 kg); antra vieta dalijosi keletas sportininkų: D. Akučka (sv. kategorija 50 kg), D. Grigas (sv. kategorija 57 kg), D. Šaulys (sv. kategorija 60 kg), D. Sirius (sv. kategorija 80 kg).
   Tarp jaunimo pirmą vietą pelnė V. Kybartas (sv. kategorija 64 kg) ir A. Šapas (sv. kategorija 75 kg); antrą v. – A. Norkus (sv. kategorija 69 kg) ir K. Norvilis (sv. kategorija 81 kg); trečią v. – A. Bistrovas (sv. kategorija 69 kg).
   Draugiško tarpusavio mergaičių mačo nugalėtojomis tapo U. Monkauskaitė ir V. Momgaudytė (abiejų sv. kategorija 57 kg). Sportininkus treniruoja Mantas Zykas ir Aleksandras Nosovas.

Lietuvos mokinių jaunių bokso pirmenybės

Informacija

24474871

Lapkričio 30 – gruodžio 3 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos mokinių jaunių bokso pirmenybės, kuriose dalyvavo 104 vaikinai ir 23 merginos. Telšiams atstovavo VšĮ „Telšių bokso mokykla“ ir Telšių sporto ir rekreacijos centro trenerio Aleksandro Nosovo auklėtiniai: Dovydas Grigas, Deividas Akučka ir Vitalija Momgaudytė.