Pirmenybės  

   

Seniūnijų sporto žaidynės  

   

rkl logo big

   

TSRC RĖMĖJAI  

ih1jbm4513

57

zileva

Logo 

   

Sėkmingas Telšių stalo tenisininkų pasirodymas tarptautiniame turnyre Vokietijoje

Informacija

Nuotrauka IINuotrauka IVNuotrauka III

Rugpjūčio 17-20 dienomis Diuseldorfe (Vokietija) vyko 28-asis tradicinis Europos stalo teniso turnyras „Andro Kids Open“. Tai vienas didžiausių stalo teniso turnyrų Europoje. Varžybose dalyvavo daugiau kaip 1200 sportininkų iš dvidešimt penkių šalių. Jaunieji stalo tenisininkai varžėsi aštuoniose amžiaus grupėse. Varžybos vyko prie aštuoniasdešimties stalų. Lietuvos komandą sudarė penki berniukai ir dvi mergaitės, tarp kurių – trys Telšių sporto ir rekreacijos centro sportininkai: Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas ir Lukas Vainavičius.

Pirmą dieną vyko dvejetų turnyras. Tik vieno žingsnio iki medalio pritrūko Nojui Gusčiui ir Dovydui Petrauskui, pogrupyje įveikusiems visus varžovus. Ketvirtfinalio kovose telšiškiai pralaimėjo vokiečių porai 1:3 ir pasidalino 5-8 vietomis.

Kitomis dienomis vyko asmeninės stalo teniso varžybos. 2003 metų grupėje dalyviai buvo suskirstyti į 25 pogrupius po keturis dalyvius. Telšiškių pasirodymas pranoko lūkesčius. Pogrupiuose Nojus Gustys ir Dovydas Petrauskas nugalėjo visus varžovus. Aštuntfinalyje Nojus pralaimėjo Lenkijos rinktinės nariui, o Dovydas – Graikijos sportininkui ir galutinėje įskaitoje pasidalino 9-16 vietomis. Čempionu tapo Vokietijos rinktinės atstovas. Lukas Vainavičius 2001 metų grupėje tarp šimto dalyvių galutinėje įskaitoje užėmė 17-32 vietas. Nugalėtoju tapo Kinijos sportininkas.

                                                                                            Treneris Remigijus Gustys

   

Straipsnių archyvas  

Powered by mod LCA
   

Parama

   

Prisijunk prie mūsų  

   

Adresas  

Telšių sporto ir rekreacijos centras
Kodas: 301581554
Adresas: Birutės g. 60, LT-87118 Telšiai
Tel/fax. 8 (444) 60318

   

Lankytojai  

   
© 2011 m. Telšių sporto ir rekreacijos centras