Logo

Stalo tenisininkų varžybos Jonavoje

Informacija

Tenisininkai
   Šių metų gegužės 13-14 dienomis Jonavoje vyko tarptautinis stalo teniso turnyras, skirtas Valerijui Moskovkai ir Violetai Šimanskienei atminti. Tarp stipriausių Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Latvijos, Ukrainos stalo tenisininkų ir Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai: Lukas Vainavičius, Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas, Lukas Rimkus, Vincas Janušas ir Titas Mitkevičius. Siekiant įgauti didesnės patirties, greičiau tobulėti, nutarta savo jėgas išbandyti vyresnių, 2000 metų gimimo grupėje. Geriausiai iš telšiškių sekėsi žaisti Lukui Vainavičiui, jis tarp keturiasdešimt dalyvių užėmė devintą vietą.

Pasibaigė Lietuvos komandinis jaunučių čempionatas, kuriame Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai tapo Lietuvos čempionais. Mažeikiuose vyko atrankinės varžybos į Lietuvos jaunučių asmeninį čempionatą. Zonoje tarp Klaipėdos, Gargždų, Šilalės, Šilutės, Mažeikių, Kretingos jaunųjų stalo tenisininkų labai gerai žaidė Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai. Lukas Rimkus iškovojo pirmą vietą, Nojus Gustys trečią vietą, Vincas Janušas ketvirtą vietą, Dovydas Petrauskas liko penktas. Visi jie pateko į finalinį Lietuvos jaunučių čempionatą, kuris vyko gegužės 21-22 dienomis Vilniuje. Jaunieji telšiškiai įrodė, kad gali kovoti su stipriausiais Lietuvos žaidėjais. Neblogai sekėsi visiems, o geriausią rezultatą pasiekė Lukas Rimkus, iškovodamas trečiąją vietą Lietuvos jaunučių asmeniniame čempionate.