Pirmenybės  

   

Seniūnijų sporto žaidynės  

   

rkl logo big

   

TSRC RĖMĖJAI  

ih1jbm4513

57

zileva

Logo 

   

Stalo tenisininkai Lietuvos mokyklų žaidynių finale!

Informacija

    Remigijaus
   Lietuvos mokyklų žaidynės yra labai mėgiamos ir su malonumu kasmet laukiamos, nes žaidžiant jose ne tik tenka atstovauti savo kraštą, bet ir savo mokyklą, kurioje moksleiviai mokosi ginti jos vardą, įrodant, kad jų mokykla yra sportiškiausia Lietuvoje.
  2016 m. kovo 4 dieną Joniškio „Saulės” pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių stalo teniso tarpzoninės varžybos, į kurias susirinko 6 berniukų komandos iš Joniškio , Vilniaus, Akmenės, Telšių, Kelmės ir Šilalės rajonų.
   Varžybos vyko rato sistema (kiekviena komanda sužaidžia su visomis komandomis). Į žaidynių finalą patenka tik 2 komandos.

   Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos berniukų komandą atstovavo Titas Mitkevičius (4b kl.), Nojus Gustys(6b kl.), Vincas Janušas(6b kl.) ir Lukas Aukštakis (8a kl.). Šie sportininkai labai atsakingai lanko Telšių sporto ir rekreacijos centro stalo teniso treniruotes pas trenerį Remigijų Gustį jau ketvirti-penkti metai, todėl nenuostabu, kad jie demonstravo puikų žaidimą šiose varžybose. Laimėta net prieš 4 komandas: Joniškio M. Slančiausko progimnaziją 3:1, Akmenės gimnaziją 3:2, Pakražančio gimnaziją 3:0 ir Laukuvos N. Vėliaus gimnaziją 3:0. Varžovai nebuvo silpni, kadangi labia daug šiose varžybose žaidė profesionaliai besitreniruojančių berniukų. Ypač svarbi pergalė buvo prieš akmeniškius, prieš kuriuos zoninėse varžybose laimėjome taip pat minimaliu skirtumu 3:2.

   Dėl I vietos telšiškiai susikovė su Vilniaus S. Daukanto progimnazijos berniukais ir pralaimėjo rezultatu 0:3 . Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos berniukai liko antri ir pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių finalinį etapą , kuriame susikaus 4 pajėgiausios Lietuvos mokyklų komandos iš Vilniaus, Panevėžio, Jonavos ir Telšių rajonų.
   Nuoširdžiai dėkojame berniukams už norą garsinti savo mokyklą ir rajoną visoje Lietuvoje, taip pat dėkojame Telšių sporto ir rekreacijos centro direktoriui Juozui Simanauskui, Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyr. specialistui Vygantui Macevičiui bei treneriui Remigijui Gusčiui už bendradarbiavimą vykstant į varžybas.
   Lietuvos stalo teniso asociacijos varžybų kalendoriuje finalinis etapas yra numatytas gegužės 28 dieną Šiauliuose.

                                                                                              Komandos vadovas Tomas Gaurylius

   

Straipsnių archyvas  

Powered by mod LCA
   

Parama

   

Prisijunk prie mūsų  

   

Adresas  

Telšių sporto ir rekreacijos centras
Kodas: 301581554
Adresas: Birutės g. 60, LT-87118 Telšiai
Tel/fax. 8 (444) 60318

   

Lankytojai  

   
© 2011 m. Telšių sporto ir rekreacijos centras