Logo

Stalo tenisininkai džiugina!

Informacija

Stalo tenisas

Šių metų gruodžio 4 dieną Telšių sporto ir rekreacijos sporto salėje vyko Lietuvos jaunučių rajonų grupės finalinės varžybos. Telšių sporto ir rekreacijos komanda Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas, Vincas Janušas ir Lukas Rimkus pogrupyje nugalėjo 3:0 Alytaus komandą, 3: 0 Akmenės komandą. Finale įveikę Vilkaviškio berniukų komandą rezultatu 3:1 ir nugalėję Joniškio komandą rezultatu 3:0 tapo Lietuvos jaunučių gimusių 2002 metais ir jaunesnių rajonų grupės komandinių pirmenybių čempionais.
   Gruodžio 5 dieną Latvijos sostinėje Rygoje vyko atviras Latvijos jaunučių čempionatas. Šiose varžybose asmeninėje įskaitoje kovojo jaunieji stalo tenisininkai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos ir Baltarusijos. Į šį čempionatą buvo pakviesti ir stipriausi Telšių sporto ir rekreacijos centro stalo tenisininkai: Lukas Vainavičius, Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas, Lukas Rimkus, Vincas Janušas ir Titas Mitkevičius. 2001 metų gimimo grupėje tarp gana pajėgių varžovų, įspūdingai sekėsi Lukui Vainavičiui - jis iškovojo antrą vietą. 2003 metų gimimo grupėje, kaip ir buvo tikėtasi, geriausiai sekėsi telšiečiams: Dovydas Petrauskas tapo čempionu, Lukas Rimkus liko antras, Nojus Gustys užėmė trečiąją vietą.