ih1jbm4513

57

zileva

Logo

Lietuvos nusipelniusio stalo teniso trenerio Vytauto Giedraičio atminimo tarptautinis stalo teniso turnyras

Informacija

Telšių sporto ir rekreacijos centro sporto salėje spalio 24 ir 25 dienomis vyko jau tradicinis Lietuvos nusipelniusio stalo teniso trenerio, Telšių miesto garbės piliečio Vytauto Giedraičio atminimo tarptautinis stalo teniso turnyras. Turnyre, be gausaus būrio Telšių, Kauno, Panevėžio, Prienų, Birštono, Vilkaviškio, Joniškio, Šilalės, Šilutės, Šiaulių, Kuršėnų, Klaipėdos, Kretingos, Mažeikių, Akmenės, Raseinių stalo tenisininkų, dalyvavo svečiai iš Rusijos ir Latvijos. Turnyre varžėsi 198 stalo tenisininkai.
 Turnyro atidaryme sveikinimo žodį tarė Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas. Jis padėkos raštais apdovanojo trenerius Remigijų Gustį ir Alvydą Mikalauską. Gerų sportinių rezultatų tądien linkėjo Telšių r. savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyr. specialistas Vygantas Macevičius, Sporto tarybos pirmininkas Valdas Zykas. Dalyvių gausa džiaugėsi ir sėkmės linkėjo Telšių r. savivaldybės tarybos nariai Almantas Lukavičius ir Vilija Bačionienė.
                          2

2003 m. gimusių ir jaunesnių berniukų grupėje dalyvavo 27 dalyviai. Pagal reitingą žaidėjai buvo paskirstyti į aštuonis pogrupius. Po du stipriausius iš pogrupio pateko į finalinį šešioliktuką, kur toliau kovojo dėl apdovanojimų. Po atkaklių ir įdomių kovų finale susitiko Lukas Rimkus iš Telšių ir Irmantas Daukantas iš Mažeikių. Rezultatu 3:1 nugalėjo L. Rimkus. Kovoje dėl trečiosios vietos telšiškis Dovydas Petrauskas rezultatu 3:2 laimėjo prieš vilkaviškietį Džiugą Armanavičių.
   2002 m. gimusių ir jaunesnių mergaičių grupėje pirmoji vieta atiteko Orintai Pileckaitei iš Šiaulių, antroji – Saimai Krutulytei iš Vilkaviškio, trečiąją vietą pelnė Simona Rimkevičiūtė.
2000 m. gimusių ir jaunesnių berniukų grupėje dalyvavo 26 jaunieji stalo tenisininkai. Nugalėjo Renaldas Paškevičius, antroji vieta skirta Klaidui Čepaičiui, trečioji – Gvidui Vrumbliauskui (visi – Panevėžio V. Variakojo sporto mokyklos auklėtiniai).
   Suaugusiųjų vyrų grupėje varžėsi 80 dalyvių. Finale susitiko daugkartinis Lietuvos čempionas Kęstutis Žeimys iš Kybartų ir Vytautas Gudaitis. 3:0 nugalėjo K. Žeimys. Trečiąją vietą iškovojo mažeikiškis Tonedas Domeika – 3:1 nugalėjo Edviną Tamušiūną iš Kauno.
Veteranų grupėje sėkmė lydėjo Povilą Bagužį iš Panevėžio, antroji vieta atiteko Zigmui Mišeikiui iš Kelmės, trečioji – Valdemarui Lapinskui iš Utenos. Geriausiai iš telšiškių suaugusiųjų grupėje žaidė Alvydas Mikalauskas.
   Moterų grupėje laimėjo klaipėdiškė Sniegena Dubrovienė, antrąją vietą pelnė Gabrielė Brazauskaitė iš Šilalės, trečiąją – Marta Jasaitė iš Klaipėdos.
   Specialiais prizais apdovanotas jauniausias turnyro dalyvis telšietis 2009 gimimo metų Vytautas Jančauskis ir vyriausias žaidėjas 1937 m. gimimo Glodenis Bronius iš Klaipėdos.
Remigijus6
   Moterų grupės turnyro nugalėtoja ir prizininkės apdovanotos auksaspalvių retriverių veislyno „Olimpija“ įsteigtomis taurėmis, kiti turnyro nugalėtojai ir prizininkai – Telšių rajono stalo teniso sporto klubo „Vytas“ įsteigtomis taurėmis ir dovanėlėmis bei rėmėjų UAB „Robidoga“, UAB „Eridaras“, UAB „Medūnė“, kompiuterine, buitine technika verslui ir Jūsų namams prekiaujančios firmos „Varlė.lt“ prizais. Pertraukėlių metu visi turnyro dalyviai ir svečiai buvo vaišinami konditerijos įmonės „Gelžė“ skanumynais.