ih1jbm4513

57

zileva

Logo

Lietuvos nusipelniusio trenerio V. Giedraičio atminimo tarptautinis stalo teniso turnyras

Informacija

tenisas

Tarptautinis stalo teniso turnyras Vokietijoje

Informacija

20180819 133932

IMG-dd2da00e697dbba91ddabe0103b27c67-V

Rugpjūčio 17-20 dienomis Diuseldorfe (Vokietija) vyko 29-asis tradicinis Europos stalo teniso turnyras „Andro Kids Open“. Varžybose dalyvavo daugiau kaip 1300 sportininkų iš dvidešimt vienos šalies. Jaunieji stalo tenisininkai varžėsi aštuoniose amžiaus grupėse prie aštuoniasdešimties stalų. Kartu su stipriausiais Vilniaus, Panevėžio, Mažeikių ir Šalčininkų stalo tenisininkais turnyre dalyvavo Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai: Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas, Titas Mitkevičius, Kevinas Liutkus ir Arnas Saparis.

Skaityti daugiau...

Lietuvos jaunučių stalo teniso čempionatas

Informacija

Gegužės 26-27 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių, gimusių 2007 m. ir jaunesnių, asmeninis stalo teniso čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo šeši Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai. Finalinėse varžybose 36 berniukai ir 33 mergaitės dvi dienas kovojo dėl čempiono vardo. Geriausiai sekėsi Kevinui Liutkui, jis laimėjo šeštą vietą, Arnas Saparis čempionate užėmė tryliktą vietą.

Treneris Remigijus Gustys

XIII tarptautinis bokso turnyras „Gintarinė pirštinė“

Informacija

33691465 1148806985259370 694213499835908096 n 3

Gegužės 26-27 dienomis Klaipėdoje vyko XIII tarptautinis bokso turnyras „Gintarinė pirštinė“, kuriame dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Baltarusijos, Latvijos.

Telšių sporto ir rekreacijos centrui ir VšĮ Telšių bokso mokyklai atstovavo du boksininkai. Jų treneris Aleksandras Nosovas.

Aidas Savčenko (Lietuvos olimpinis sporto centras) iškovojo pirmą vietą svorio kategorijoje iki 56 kg. Varžybose sėkmė lydėjo ir Vilmantą Sirių (VšĮ Telšių regioninis profesinio mokymo centras) svorio kategorijoje iki 75 kg jis pelnė pirmą vietą. Pastarasis prieš mėnesį dalyvavo Europos čempionate Italijoje.

Treneris Aleksandras Nosovas

Stalo tenisininkai džiugina varžybų rezultatais

Informacija

20180519 154447

Gegužės 13 dieną Klaipėdoje baigėsi Žemaitijos regiono vaikų lygos stalo teniso varžybos. Finaliniame etape dalyvavo 48 vaikai, iš viso lygoje savo jėgas išbandė 86 vaikai. Po ketvirto finalinio turo berniukų mini jaunučių grupėje absoliučiu pirmenybių čempionu tapo Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtinis Arnas Saparis, surinkęs 388 taškus, antra vieta atiteko Adui Vaitkui iš Klaipėdos (382 taškai), trečia vieta – Kevinui Liutkui iš Telšių (352 taškai).