Logo

Merginos Lietuvos čempionate - trečios

Informacija

20160607 144103-2

Birželio 2 dieną Klaipėdoje vyko Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionatas. Jame dalyvavo Telšių SRC trenerių Modesto Šimkaus ir Bronislovo Šiaudkulio auklėtinės. Dėl įvairių priežasčių šiais metais mūsų rajonui negalėjo atstovauti daugkartinė Lietuvos čempionė Monika Stončiutė bei Monika Žalikauskytė, kuri dabar mokosi ir treniruojasi Šiauliuose bei gina šio miesto garbę.

Varžybų pradžia buvo sėkminga. Svorio kategorijoje iki 48 kg dalyvavo net 5 telšiškės. Ant apdovanojimo pakylos lipo dvi trenerio B. Šiaudkulio auklėtinės - Deimantė Gedrimaitė bei Monika Remėzaitė. Deimantė, pernai buvusi ketvirta, šiais metais tapo čempione. Monika užėmė trečiąją vietą ir pirmą kartą tapo Lietuvos čempionato prizininke. Varžybų debiutantės bei vienos iš jauniausių varžybų dalyvių Kamilė Buteikytė (treneris B. Šiaudkulis), Aistrėja Janšauskytė (treneris B. Šiaudkulis) ir Paulina Tumkutė (treneris M. Šimkus) užėmė 8, 9 ir 10 vietas. Svorio kategorijoje iki 58 kg dalyvavo dvi Telšių SRC trenerio B. Šiaudkulio auklėtinės Deimantė Jakovlevaitė ir Eligija Remėzaitė. Nepasisekė Deimantei. Neišrovusi pradinio 47 kg svorio, gavo nulinį įvertinimą ir pasitraukė iš kovos dėl apdovanojimų. Nudžiugino perspektyvi sportininkė Eligija Remėzaitė. Išnaudojusi visus šešis priėjimus, Eligija išrovė 50 kg, pastūmė 62 kg ir pirmą kartą tapo Lietuvos čempione. Svorio kategorijoje iki 63 kg startavusi Eigirdžių pagrindinės mokyklos moksleivė Jūratė Dargevičiūtė liko septinta. Svorio kategorijoje iki 75 kg Šiauliams atstovavusi telšiškė M. Žalikauskytė užėmė antrąją vietą. Svorio kategorijoje +75 kg dalyvavusi daugkartinė Lietuvos čempionatų prizininkė, Telšių SRC trenerio Modesto Šimkaus auklėtinė Brigita Žeimytė užėmė trečiąją vietą. Komandinėje įskaitoje nugalėjo Gargždų komanda, antrąją vietą užėmė Klaipėdos rinktinė. Mūsų merginos komandinėje įskaitoje užėmė garbingą trečiąją vietą.

Be jau minėtų komandų čempionate dalyvavo Plungės, Jurbarko, Anykščių, Šilutės, Vilniaus, Šiaulių ir Birštono rajonų sportininkės. Dabar sunkiaatletės ruošiasi Lietuvos jaunučių sporto žaidynėms.